Baza firm

Rewelacyjna kosmetyczka

Gabinet kosmetyczny w Warszawie wprowadził w swój spis usług Shellac manicure. Jak wynika z zapisu wizyt kosmetyczki, ma on duże wzięcie u klientek. I bez ustanku rośnie. Kobiety po skorzystaniu z tej usługi kosmetycznej przekonują się do manicure hybrydowego. Jest dla nich praktyczny, nie zbyt drogi i odporny na zniszczenie.
Shellac manicure pozostaje na paznokciach co najmniej dwa tygodnie, nie zmienia koloru, nie kruszy się i nie odpryskuje. Jest trwały, dzięki utwardzeniu przez promieniowanie UV. Robiąc różne zadania nie powinno się się martwić o stan osobistych paznokci. Bezproblemowo można zająć się porządkami czy sportem. Kosmetyczki rekomendują Shellac manicure. W teraźniejszych czasach damy mają coraz mniej czasu ażeby osobiście wykonywać zabiegi kosmetyczne, przykładowo malowanie paznokci. Jeżeli już wykorzystamy zwykły lakier to starcza to nam na 3 dni. Dlatego są różne rozwiązania.
Między innymi jest Shellac manicure. Jest to manicure realizowany przez kosmetyczkę w salonach kosmetycznych z niezwykła dokładnością. Utrzymuje się do 3 tygodni i nie niszczy paznokci, niemniej jednak również ma właściwości ochronne dla paznokci, chroni przed łamliwością i rozdwajaniem paznokci. Jest rekomendowany przez kosmetyczkę.

Szczegóły strony salon-tina.pl: