Baza firm

STB Kancelaria Prawna – Leszno, Warszawa

STB Kancelaria Prawna - obsługa prawna przedsiębiorców. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników – radców prawnych, doświadczonych w prawie korporacyjnym, prawie spółek handlowych, M&A, prawie kontraktowym. Doradztwo prawne, szacowanie ryzyka prawnego kontraktów, opiniowanie i tworzenie umów, doradztwo w zakresie ochrony danych osobowych (RODO) oraz obowiązków AML.
Jesteśmy w stanie kompleksowo zastąpić Twoje biuro prawne. Jesteśmy elastyczni, rozliczamy się z klientem w dogodny dla niego sposób, co oznacza, że może to być ryczałtowe rozliczenie, godzinowe, zadaniowe lub mieszane. STB Kancelaria Prawna ma siedzibę w Lesznie (wielkopolskie), ale nasi klienci mają siedziby w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i innych miastach. Spotykamy się z klientami online lub osobiście. Dojeżdżamy do klientów wtedy, gdy jest to potrzebne.
Jesteśmy również kancelarią procesową. Posiadamy doświadczenie w dochodzeniu sądowym należności, zabezpieczaniu umownym wierzytelności, zabezpieczaniu procesowym, a także przedprocesowym. W sytuacjach, w których dostrzegamy realną możliwość ugodowego zakończenia sporów, doradzamy klientom najtańsze i najszybsze rozwiązania, jak np. mediacja między podmiotami gospodarczymi. Prowadzimy mediacje gospodarcze, gdyż w naszym teamie znajduje się mediator sądowy Polskiego Centrum Mediacji.

Szczegóły strony https://kancelaria.prawna.org: