Baza firm

Adwokat

Kancelaria adwokata Tumielewicza jest nowoczesną i szybko rozwijającą się kancelarią udzielającą pomoc prawną w całej Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria Adwokacka oferuje w pełni kompleksową i profesjonalną obsługę Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców oraz innych podmiotów. Kancelaria Adwokacka zajmuje się sprawami z zakresu między innymi: prawa cywilnego (sprawy o zapłatę), prawa handlowego, prawa pracy, prawa karnego (broniąc oskarżonych, jak również pomagając osobom pokrzywdzonym),   procesów sądowych.
Odszkodowania, windykacja należności - w tym dochodzenie odszkodowań za szkody na osobie oraz szkody majątkowe powstałe w następstwie m. in. wypadków losowych oraz zdarzeń objętych ubezpieczeniami AC i OC a także w sprawach o zapłatę, naruszenie dóbr osobistych, błąd w sztuce lekarskiej.
Konflikt pomiędzy wykonawcami a inwestorami, błędy w sztuce budowlanej, i inne. Prowadzimy sprawy o odszkodowania z tytułu błędów w sztuce budowlanej. Sporządzamy kontrakty w celu realizacji inwestycji budowlanych. Reprezentujemy przed organami administracyjnymi dowolnej instancji, przygotowujemy odwołania, zażalenia i skargi, pomoc w uzyskiwaniu pozwoleń, koncesji i innych dokumentów.

Szczegóły strony www.kairp.pl: