Baza firm

Odzież dziecięca - Maluchowi

Witamy serdecznie w krainie ZUTANO! Nasz butik został zainspirowany miłością do dzieci. Wiemy, jak ważne w ich życiu są kolory. Udało nam się je odnaleźć w ubrankach amerykańskiej firmy ZUTANO. Te niezwykłe wzory, barwy, struktury tkanin gwarantują niepowtarzalność, oryginalność i wyjątkowość. Dodatkowo wysokojakościowa bawełna z których powstają ubranka uwiodła nas do granic! Możliwość łączenia ubranek, niczym zabawa zainspirowała nas do otwarcia maluchowi. pl. Chcemy przecież dla naszych maluchów jak najlepiej! Ubranka ZUTANO to również filozofia życia dzieci które postrzegają świat poprzez kolor już w chwili narodzin. To stymulowanie jego rozwoju od pierwszych dni życia. To zabawa w kolor, strukturę, wzór. To budowanie wyjątkowych relacji i więzi.
Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, czego dzieci potrzebują oraz w czym czują się najlepiej. Kiedy dziecko przychodzi na świat, nasze życie zmienia się na lepsze. Wszyscy wokół się uśmiechają. Czujemy się wspaniale, optymistycznie patrzymy w przyszłość. Doświadczamy wyjątkowych chwil! Chcemy dać naszemu Maleństwu to co najlepsze!
To Rodzice ponad 20 lat temu w Vermont (USA) stworzyli markę ZUTANO! Ich inspiracją były dzieci. Produkowane ubranka są odzwierciedleniem unikalnego charakteru niemowląt i małych dzieci. To dzięki ich figlarności, ciekawości życia tworzone są niezwykłe, kolorowe i zabawne produkty. ZUTANO stworzyło linię ubranek wyróżniających się na rynku. Perfekcyjnie dopracowany każdy detal sprawia że jest kolorowo, zabawnie i bezpiecznie. Dzięki temu rodzice mogą doświadczyć radości odnajdując ubranka tak wyjątkowe jak ich dziecko.
Ubranka dla dzieci ZUTANO od urodzenia do 4 roku życia. Dla dziewczynek i chłopców. Podaruj swojemu maleństwu to co najlepsze! W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy radą, odpowiadamy na wszelkie pytania.

Szczegóły strony maluchowi.pl: