• Miniatura Katalog firm Katalog firm Przyjmujemy rozwijane portale. Dodający mają możliwość administracji swoich, dodanych witryn. Katalog firm został napisany w oparciu o nowatorskie projekty. Autorski skrypt będzie starannie modernizowany. Prezentowany spis firmowy jest funkcjonalny dla Internautów, jak również osób zajmujących się marketingiem. Jakość katalogu firmowego gwarantuje autorski skrypt i szablon strony.
 • Miniatura Katalog stron Allie.pl Katalog stron Allie.pl Indeks stron Allie dostarczs dane o stronach i firmach oraz świadczonych usługach. Przypisuje je na różne kategorie, żeby odbiorcom wygodniej było znaleźć szukane witryny. Profesjonalna baza witryn internetowych allie. pl to dobra propozycja dla właścicieli przedsiębiorstw internetowych, którzy chcą zdobyć popularność w sieci. Z katalogiem profesjonalnie zbudujesz witrynę www i umieścisz na jej stronach ciekawą tematykę by zdobyć popularność wśród dużej grupy Internautów.
 • Miniatura Firmy Katalog firm Firmy Katalog firm Katalog firm. Najpopularniejsza forma promocji to reklama. Polecamy Bazę firmową, dzięki, której wypromować można przedsiębiorstwo w solidny sposób. Efekt, podniesienie stopnia odwiedzin Internautów na wizytówce firmy a także wpływanie na liczbę sprzedawanych towarów oraz usług. Indeks firmowy to również spis przedsiębiorstw z danymi (witryna internetowa, zdjęcie, logo, opisy i mapka dojazdowa).
 • Miniatura Katalogi stron Allf Katalogi stron Allf Katalogi stron www. allf. pl niewątpliwie będą pomocne dla osób, które zajmują się promocją witryn internetowych. Katalogi witryn i katalogi firmowe pokazują dane o stronach i firmach oraz świadczonych usługach przez firmy. Przypisuje je na różne kategorie, żeby odbiorcom wygodniej było znaleźć szukane witryny.

Biuro tłumaczeń

Biuro tłumaczeń Cały czas poszukujesz sprawdzonych specjalistów, jacy są w stanie przetłumaczyć tekst z danej dziedziny? Potrzebujesz to załatwić w szybkim czasie? Idealnie trafiłeś. Nasi fachowcy to osoby, które znają perfekcyjne język obcy, ale również mają umiejętności, jakie są niezbędne, aby rozwiązać dane kłopoty. Nie umiesz uwierzyć? Sprawdź naszą witrynę internetową i dołącz do usatysfakcjonowanych nabywców. Pracujemy ekspresowo i w atrakcyjnej cenie. Jeśli chcesz pewnego tłumaczenia angielskiego to zgłoś się do nas już w tym momencie.

Szczegóły strony www.technitra.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.technitra.pl:

Biuro tłumaczeń

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz przysięgły - Franspol »

  Zapraszamy Państwa do naszego centrum językowego, które pełni podwójną funkcję - biura tłumaczeń oraz szkoły języków obcych.
  Nasze Centrum istnieje od 2000r. Tworzy je liczne grono kompetentnych tłumaczy przysięgłych oraz nauczycieli, o dużym doświadczeniu zawodowym i sprawdzonych umiejętnościach.
  Bezustannie poszerzając zakres swojej działalności, kształcimy słuchaczy w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania w małych grupach (2 - 10 osób) lub indywidualnie - w nowoczesnych salach wykładowych, wyposażonych w sprzęt audio-video.
  Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas tłumaczenia były najwyższej jakości. Mamy przepis na dobre tłumaczenie: dobry tłumacz-ekspert w danej dziedzinie, korekta merytoryczna i językowa, dobra organizacja pracy.
  Nasze miejsce wśród innych biur tłumaczeń i szkół językowych wyznaczają nasi Klienci, których grono stale się powiększa, w kraju i za granicą, z czego jesteśmy bardzo dumni.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń specjalistycznych Advance »

  Advance - biuro tłumaczeń - nasi wykwalifikowani i doświadczeni tłumacze mogą przetłumaczyć wszystko i tym samym sprostać Państwa najtrudniejszym wyzwaniom. Współpracujemy z dużym gronem tłumaczy z całej Polski. Usługi tłumaczeniowe świadczymy zarówno na terenie Polski jak i za granicą. Dla podmiotów prawnych, sądów, jednostek gospodarczych, kancelarii prawnych, dla osób prywatnych. Oferujemy szeroki zakres tłumaczeń - tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne i przysięgłe, tłumaczenia specjalistyczne, uwierzytelnione (przysięgłe) i zwykłe. W atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • The Logrus Solutions Ltd »

  Jest to rodzaj tłumaczeń niebywale niebagatelnych, które musza być wykonywane poprzez specjalne osoby do tego uprawnione. Nie właściwie każdy tłumacz, ma możliwość być tłumaczem przysięgłym. Takie tłumaczenia ma możliwość wykonywa zaledwie kilkanaście osób, które obliczane są poprzez Ministra Sprawiedliwości po wcześniej zdanym teście z edukacji. Dlatego też, jak najbardziej powinno się być realnie dobrym, żeby móc zostać tłumaczem przysięgłym. Przede wszystkim, powinno się znać zasady prawne bieżące w danym państwie. Dzięki temu, będzie można dokonać wiernego tłumaczenia, które powinno mieć w języku polskim sens. Tłumacz przysięgły bierze na siebie dużą odpowiedzialność w trakcie tłumaczenia umów. Jeśli wykona tłumaczenie w nieprawidłowy metodę, ma możliwość spowodować nie podpisane umowy poprzez którąś ze stron. W takim przypadku, jak najbardziej nie wykaże się profesjonalizmem.

  Data dodania: 14 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rs-tlumaczenia.pl angielski »

  Najlepsze tłumaczenia z angielskiego tylko w naszym biurze tłumaczeń. Tłumacz Angielski Wrocław to gwarancja wszystkiego co istotne, niezależnie od zleconych tłumaczeń. Jeżeli chcecie skorzystać z tego co proponuje wam nasz tłumacz przysięgły, jeżeli cenicie sobie profesjonalizm i rzetelność, to właśnie tłumaczenia przysięgłe angielski w naszym wykonaniu są najlepszym wyborem.

  Data dodania: 24 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • A.A. Tłumacz Języka Angielskiego Partyka Ewa »

  Oferujemy usługi translatorskie zarówno zwykłe jak i uwierzytelnione. Zakres wykonywanych tłumaczeń to między innymi: tłumaczenia specjalistyczne oraz zwykłe, sądowe, tłumaczenia ustne. Realizowany jest także szeroki zakres tłumaczeń wszelkich dokumentów między innymi: zaświadczeń, metryk, użyczeń, wyciągów KRS, sprawozdań, dokumentów bankowych, samochodowych.
  Nasze usługi realizowane są w sposób rzetelny, fachowy i terminowy. Prowadzimy ciągła współpracę i obsługę notariuszy oraz prawników. Zapraszamy do kontaktu i podejmowania współpracy.

  Data dodania: 04 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Meridium w Pszczynie »

  Jesteśmy firmą świadczącą usługi tłumaczeń pisemnych wykonywanych przez profesjonalnych tłumaczy. Oferowane przez nas tłumaczeniach wyróżniają się jakością, szybkim terminem realizacji oraz korzystnymi cenami. Na rynku tłumaczeniowym jesteśmy obecni już od roku 2010. Posiadamy doświadczenie w tłumaczeniach prawniczych, technicznych, tłumaczeniach przetargowych, medycznych, jak również w tłumaczeniach stron internetowych firm z różnych branż, czy tłumaczeniach materiałów reklamowych i marketingowych. Teksty do bezpłatnej wyceny można przesyłam do nas mailem, przesłać pocztą tradycyjną lub przynieść osobiście w godzinach pracy biura, tj. od 8:00 do 16:001, od poniedziałku do piątku.

  Data dodania: 25 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wojciech Wójtowicz tłumacz języka francuskiego »

  Szukasz sprawdzonego i zaufanego tłumacza języka francuskiego? Świetnie trafiłeś! Polecamy Wojciecha Wójtowicza, który w zawodzie tłumacza pracuje prawie 10 lat. Swoim klientom oferuje wiele usług. Przekłada zarówno ustne (tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne), jak i pisemne materiały. Wykonuje tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione – od tłumaczeń technicznych, poprzez prawnicze i ekonomiczne, po przekład artykułów prasowych i tekstów literackich. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń – 516 123 095.

  Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Alteridioma Lublin »

  Jeśli szukasz tłumacza który profesjonalnie wykona tłumaczenia zwykłe lub tłumaczenia przysięgłe w przystępnej cenie to koniecznie zapoznaj się z ofertą jaką przygotowało biuro tłumaczeń Lublin Alteridioma. Nasze tłumaczenia obejmują języki takie jak angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański czy portugalski. Już dziś skontaktuj się z nami i prześlij swój formularz wyceny.

  Data dodania: 20 02 2017 · szczegóły wpisu »