• Miniatura Firmy Katalog firm Firmy Katalog firm Katalog firm. Najpopularniejsza forma promocji to reklama. Polecamy Bazę firmową, dzięki, której wypromować można przedsiębiorstwo w solidny sposób. Efekt, podniesienie stopnia odwiedzin Internautów na wizytówce firmy a także wpływanie na liczbę sprzedawanych towarów oraz usług. Indeks firmowy to również spis przedsiębiorstw z danymi (witryna internetowa, zdjęcie, logo, opisy i mapka dojazdowa).
 • Miniatura Katalog firm Katalog firm Przyjmujemy rozwijane portale. Dodający mają możliwość administracji swoich, dodanych witryn. Katalog firm został napisany w oparciu o nowatorskie projekty. Autorski skrypt będzie starannie modernizowany. Prezentowany spis firmowy jest funkcjonalny dla Internautów, jak również osób zajmujących się marketingiem. Jakość katalogu firmowego gwarantuje autorski skrypt i szablon strony.
 • Miniatura Katalog stron Allie.pl Katalog stron Allie.pl Indeks stron Allie dostarczs dane o stronach i firmach oraz świadczonych usługach. Przypisuje je na różne kategorie, żeby odbiorcom wygodniej było znaleźć szukane witryny. Profesjonalna baza witryn internetowych allie. pl to dobra propozycja dla właścicieli przedsiębiorstw internetowych, którzy chcą zdobyć popularność w sieci. Z katalogiem profesjonalnie zbudujesz witrynę www i umieścisz na jej stronach ciekawą tematykę by zdobyć popularność wśród dużej grupy Internautów.
 • Miniatura Katalogi stron Allf Katalogi stron Allf Katalogi stron www. allf. pl niewątpliwie będą pomocne dla osób, które zajmują się promocją witryn internetowych. Katalogi witryn i katalogi firmowe pokazują dane o stronach i firmach oraz świadczonych usługach przez firmy. Przypisuje je na różne kategorie, żeby odbiorcom wygodniej było znaleźć szukane witryny.

Tłumaczenia Przysięgłe - Kursy Językowe MERITUM

Tłumaczenia Przysięgłe - Kursy Językowe MERITUM Meritum - Biuro Tłumaczy Przysięgłych, Szkolenia Językowe dla firm. Zapraszamy na kurs języka angielskiego, niemieckiego, kursy e-learningowe, szkolenia językowe, elearning, tłumacz przysięgły Szczecin, tłumaczenia Poznań, tłumacz angielski w Szczecinie, kursy dla firm, projekty unijne, EFS, niemiecki, szwedzki, duński, rosyjski, norweski, wszystkie języki obce.

Szczegóły strony www.filolodzy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.filolodzy.pl:

Tłumaczenia Przysięgłe - Kursy Językowe MERITUM

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz przysięgły - Franspol »

  Zapraszamy Państwa do naszego centrum językowego, które pełni podwójną funkcję - biura tłumaczeń oraz szkoły języków obcych.
  Nasze Centrum istnieje od 2000r. Tworzy je liczne grono kompetentnych tłumaczy przysięgłych oraz nauczycieli, o dużym doświadczeniu zawodowym i sprawdzonych umiejętnościach.
  Bezustannie poszerzając zakres swojej działalności, kształcimy słuchaczy w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania w małych grupach (2 - 10 osób) lub indywidualnie - w nowoczesnych salach wykładowych, wyposażonych w sprzęt audio-video.
  Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas tłumaczenia były najwyższej jakości. Mamy przepis na dobre tłumaczenie: dobry tłumacz-ekspert w danej dziedzinie, korekta merytoryczna i językowa, dobra organizacja pracy.
  Nasze miejsce wśród innych biur tłumaczeń i szkół językowych wyznaczają nasi Klienci, których grono stale się powiększa, w kraju i za granicą, z czego jesteśmy bardzo dumni.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemiecki »

  Dobre tłumaczenie niemiecki cechuje odpowiedni zapis oryginału. Właściwe dobieranie znaczeń. Na pierwszym miejscu jest zawsze autor. Tłumacz niemiecki ma niemały orzech do zgryzienia. Tłuamczenia niemiecki bywają ciężkie to zrobienia. Polecane "Dobre tłumaczenia" stanowią projekt zespołu doświadczonych tłumaczy języka niemieckiego, szybka odpowiedź na zapotrzebowanie. Gwarantujemy najwyższej jakości, terminowo oddawane tłumaczenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z naszą pracą!

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń specjalistycznych Advance »

  Advance - biuro tłumaczeń - nasi wykwalifikowani i doświadczeni tłumacze mogą przetłumaczyć wszystko i tym samym sprostać Państwa najtrudniejszym wyzwaniom. Współpracujemy z dużym gronem tłumaczy z całej Polski. Usługi tłumaczeniowe świadczymy zarówno na terenie Polski jak i za granicą. Dla podmiotów prawnych, sądów, jednostek gospodarczych, kancelarii prawnych, dla osób prywatnych. Oferujemy szeroki zakres tłumaczeń - tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne i przysięgłe, tłumaczenia specjalistyczne, uwierzytelnione (przysięgłe) i zwykłe. W atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gregital tłumacz języka włoskiego »

  Oferuję usługi z zakresu profesjonalnych tłumaczeń pisemnych i ustnych z języka włoskiego na polski i z języka polskiego na włoski. Legitymuję się egzaminem państwowym potwierdzającym biegłą znajomość języka włoskiego. Posiadam ponadto wieloletnie staże w sektorze tłumaczeń ( napisy filmowe, wywiady, rozprawy naukowe, pisma sądowe, instrukcje obsługi, inne tłumaczenia techniczne, strony internetowe, korespondencja handlowa, prywatna etc. ) oraz praktykę w nauczaniu. Gwarantuję, że wykonane przeze mnie tłumaczenia język włoski pisemne a ustne są w jak największym stopniu zgodne z tekstem oryginalnym.

  Data dodania: 05 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • MWSL »

  29 stycznia 2014r. odbyło się spotkanie z przedstawicielem firmy Rohliug Suus. Firma jest jednym z najszybciej rozwijających się operatorów logistycznych w Polsce. Od ponad 20 lat zajmuje się specjalistycznym zarządzaniem logistyką i transportem, natomiast od 2006 roku w 100% jest spółką polską o charakterze międzynarodowym. Po prezentacji studenci podjęli specjalnie przygotowane wyzwanie case study. Serdecznie dziękujemy za wizytę i miło spędzony czas.
  Nam kolejne Spotkanie z pracodawcą zapraszamy już w marcu!

  Data dodania: 06 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • The Logrus Solutions Ltd »

  Jest to rodzaj tłumaczeń niebywale niebagatelnych, które musza być wykonywane poprzez specjalne osoby do tego uprawnione. Nie właściwie każdy tłumacz, ma możliwość być tłumaczem przysięgłym. Takie tłumaczenia ma możliwość wykonywa zaledwie kilkanaście osób, które obliczane są poprzez Ministra Sprawiedliwości po wcześniej zdanym teście z edukacji. Dlatego też, jak najbardziej powinno się być realnie dobrym, żeby móc zostać tłumaczem przysięgłym. Przede wszystkim, powinno się znać zasady prawne bieżące w danym państwie. Dzięki temu, będzie można dokonać wiernego tłumaczenia, które powinno mieć w języku polskim sens. Tłumacz przysięgły bierze na siebie dużą odpowiedzialność w trakcie tłumaczenia umów. Jeśli wykona tłumaczenie w nieprawidłowy metodę, ma możliwość spowodować nie podpisane umowy poprzez którąś ze stron. W takim przypadku, jak najbardziej nie wykaże się profesjonalizmem.

  Data dodania: 14 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Biuro Punkt »

  Profesjonalnie przetłumaczony plik korporacyjny jest ważny. Jeśli szukamy zleceń tłumaczy powinno się rozważyć fachowe firmy tłumaczeń, które mają biegłość w tej profesji. Warto zaznajomić się z profilem Biuro Tłumaczeń Punkt. Gorąco zapraszamy do wypróbowania wspomnianej oferty.

  Data dodania: 05 07 2014 · szczegóły wpisu »