Baza firm

Pracownia Wdzięku i Urody - depilacja laserowa Rzeszów

Laserowe usuwanie owłosienia to zabieg, który z roku na rok staje się coraz bardziej popularny i coraz łatwiej dostępny w salonach kosmetycznych. Obecnie, dość łatwo można znaleźć salon kosmetyczny, który oferuje taką usługę. Wybierając jednak miejsce, w którym poddamy się depilacji laserowej, należy zwrócić uwagę na to, czy pracownicy mają doświadczenie w wykonywaniu zabiegu i są odpowiednio wykwalifikowaniu. Wówczas wystąpienie bólu, dyskomfortu lub skutków ubocznych będzie bliskie zeru.

Depilacja laserowa to zabieg, który trzeba wykonywać w seriach. Zabieg powinien być wykonywany średnio co miesiąc przez około pół roku. Powodem tego jest fakt, że włoski nie rosną w tym samym czasie. Laser jest w stanie wpłynąć tylko na te, które aktualnie znajdują się w fazie wzrostu. Na włoski w tak zwanej fazie uśpienia laser nie ma wpływu. Należy więc poczekać, aż ich trwałe usunięcie będzie możliwe.

Po wykonaniu serii zabiegów można cieszyć się gładką skórą na długie lata. W przypadku odrośnięcia pojedynczych włosków będą one tak jasne i cienkie, że dostrzeżenie ich będzie praktycznie niemożliwe. Obecnie, żadna z tradycyjnych metod depilacji nie daje tak spektakularnych efektów.

Kobiety, które poddały się serii zabiegów laserowego usuwania włosów, doceniają skuteczność i długie utrzymywanie się efektów. To doskonała alternatywa dla tradycyjnej depilacji. Zalecana jest przede wszystkim kobietom z nadmiernym owłosieniem oraz tym, u których po tradycyjnej depilacji występuje podrażnienie skóry.

Szczegóły strony https://www.pracowniawdzieku.pl: