Baza firm

Okulista - Gabinet okulistyczny Oczyvista

Choroby oczu, które najczęściej dotykają zarówno młodych, jak i starszych ludzi, to niewątpliwie zaćma oraz jaskra. Zaćma to choroba, która może być wywołana zapaleniem błony naczyniowej oka lub jego urazem. Jaskra natomiast, jest to choroba oczu, która prowadzi do nieodwracalnej utraty wzroku. W celu szybkiej diagnostyki i podjęcia leczenia zaćmy oraz jaskry, warto zgłosić się do gabinetu okulistycznego Oczyvista z Łodzi, w którym pracują specjaliści okulistyki oraz neurologii.

W Oczyvista można podjąć się leczenia oraz skorzystać z diagnostyki chorób oczu, wad refrakcji, schorzeń siatkówki, zaćmy i jaskry, a także zapalenia błony naczyniowej oka. Ponadto okuliści zachęcają do wykonywania profilaktycznych badań oka, badań niezbędnych do pracy oraz komputerowego badania pola widzenia.
W prywatnym gabinecie okulistycznym, każdy pacjent otrzyma kompleksową pomoc okulisty i neurologa, którzy pracują wyłącznie na wysokiej jakości sprzęcie.
Specjalista neurolog feruje pomoc z zakresu leczenia choroby Parkinsona, męczących bóli kręgosłupa i głowy oraz udaru mózgu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą gabinetu okulistycznego Oczyvista oraz do odwiedzenia salonu optycznego, gdzie natychmiastowo można dobrać korekcyjne okulary dla siebie lub dziecka!

Szczegóły strony oczyvista.pl: