Baza firm

Korygowanie kurzych łapek - zmarszczki wokół oczu.

Zmarszczki wokół oczu niezmiernie odejmują nam lat. U osób z dużą ekspresją twarzy koło oczu zmarszczki tworzą się już po dwudziestym roku życia. Jeżeli problem tyczy mężczyzn to nie jest to tak duży problem, ale jeżeli dwudziestoparoletnia kobieta ma widoczne bruzdy wokół oczodołów to już można traktować jako poważny defekt urody. Niestety im jesteśmy starsi tym problem się pogłębia. Obecnie zaleca się profilaktykę, tak aby zawczasu przeciwdziałać takiemu problemowi.
Korekcja zmarszczek.
Skóra wokół oczu jest bardzo cienka i podatna na marszczenie się, poza tym to część twarzy, która narażona jest na tzw. „ciągły ruch skóry” przy mrużeniu oczu, mowie, ekspresji emocji, itd… Skóra raz pomarszczona nigdy nie wraca do pierwotnego stanu, można jedynie w jakimś stopniu mniejszym czy większym korygować pomarszczenia. Z pomocą w pierwszy rzędzie przychodzi botox.
Toksyna Botulinowa.
Botox selektywnie poraża mięśnie odpowiedzialne na kurczenie skory danego obszaru, skóra która się nie marszczy ulega częściowemu bądź znacznie dużemu wygładzeniu, dlatego botoks stał się złotym standardem w korekcji kurzych łapek. Gładka skóra wokół oczu potrafi odjąć kilka lat z wieku metrykalnego, wyglądamy „świeżo” i atrakcyjnie, tak jakbyśmy wiecznie byli wypoczęci.
Inne terapie.
Przy bardzo głębokich zmarszczkach należy zastosować wypełniacze tkankowe. Kwas hialuronowy podawany w okolice kurzych łapek nie tylko spowoduje, że skóra będzie gładsza, ale dzięki swoim właściwościom spowoduje wielomiesięczne nawilżenie tej okolicy. Taki efekt sprawia, ze skóra jest młodsza w odbiorze, bardziej jędrną, sprężysta. Można rzec, że kwas hialuronowy ujmuje nam kolejne latka z metryki.
Profilaktyka kurzych łapek.
Iniekcje z botoksu warto zacząć stosować po 25 roku życia, a u co niektórych osób, np. palaczy tytoniu bądź z przesuszoną skórą jeszcze wcześniej. Po czterdziestym roku życia Botox to obowiązkowa terapia zalecana przez medycynę estetyczną. W obecnych czasach z zabiegów korzystają nie tylko kobiety. Trwa ewidentny bum na medycynę estetyczną wśród mężczyzn.
Systematyczność.
Zabieg należy przypominać co 4-8 miesięcy w zależności o indywidualnej zmienności. U jednych osób porażenie utrzymuje się 6 miesięcy, u innych 8, a jeszcze u innych tylko 4. Najczęściej jednak preparat działa sześć miesięcy. Zabieg może być wielokrotnie powtarzany i nie niesie ze sobą jakichkolwiek trwałych odległych skutków ubocznych. W medycynie jest stosowany od kilkudziesięciu lat z bardzo dobrymi skutkami.
Nie wymaga jakiejkolwiek absencji w pracy, po zabiegu momentalnie można powrócić do codziennych obowiązków, ważne aby po zabiegu przez kilka godzin nie kłaść się, więc tak ważne jest wykonywanie zabiegu w godzinach niewieczornych, a najlepiej porannych bądź w porze okołoobiadowej.

Szczegóły strony https://estei.pl/kurze-lapki.html: