Baza firm

KCOTR - Wczasy rehabilitacyjne

KCOTR jest organizatorem turnusów i wczasów rehabilitacyjnych. Wczasy rehabilitacyjne to dla osób niepełnosprawnych dobry sposób na kurację i odpoczynek. Do wyboru jest ponad 100 ośrodków rehabilitacyjnych i sanatoriów rozrzuconych po całym kraju. Większość z nich znajduje się w kurortach i uzdrowiskach w górach lub nad morzem. Nie brakuje również turnusów organizowanych w pozostałych regionach kraju.

Większość ośrodków organizuje turnusy praktycznie przez cały rok. Możemy więc zdecydować się na termin wyjazdu taki, który nam pasuje.
Każdy z ośrodek specjalizuje się w leczeniu konkretnego rodzaju schorzeń i dolegliwości. Warto uważanie zapoznać się z katalogami i wybrać taki ośrodek, który będzie nam pasował najbardziej.

Wczasy rehabilitacyjne to również różne rozrywki i zajęcia dodatkowe. Na wielu z nich będziemy mieć okazję zwiedzić najciekawsze miejsca w okolicy.
Na stronie internetowej KCOTR znajdziecie listę aktualnie organizowanych turnusów: w górach, nad morzem i w pozostałych regionach kraju. Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły strony kcotr.pl: