Baza firm

Wetkarma - karma dla zwierząt

Jesteśmy specjalistycznym sklepem internetowym z dwoma punktami stacjonarnymi, znajdziesz u nas niezdbędne akcesoria i karmy dla Twojego Zwierzaka. A jeżeli czegoś nie znajdziesz napisz do nas a postaramy się, aby rozszerzyć naszą ofertę. Działamy na rynku od 2007 roku. Nasza ekipa to wyjątkowi ludzie, których łączy pasja i miłość do zwierząt, mamy ekspertów od psów, kotków, ptaków i rybek. Chętnie doradzimy, podzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Bardzo zależy nam żebyś był zadowolony z zakupu a Twój Pupil był szczęśliwy!
Wetkarma. pl jest to zoologiczny sklep internetowy, który oferuje produkty pochodzenia tylko i wyłącznie od wytwórców i oficjalnych dystrybutorów. U nas znajdziesz produkty na każdą kieszeń. Dla stałych Klientów utworzyliśmy program lojalnościowy gdzie można wygrać super nagrody.
W naszej ofercie znajdziesz: Alpha Spirit – to pożywienie suche oraz pożywienie mokre idealne dla każdego psa. Zawierają aż 85% dobrego mięsa i 15% roślin strączkowych. Brit – to czeska firma produkująca karma dla psów i kotów, zarówno sucha jak i mokra. Przy karmie Brit jakość nie idzie w parze z ceną, ponieważ za karmę bardzo wysokiej jakości nie zapłacisz majątku. Sprzedajemy też: Preparaty przeciw pasożytom. Ochrona przeciw pchłom i kleszczom. Witaminy i suplementy na idealną skórę i sierść, na stawykości i na odporność. Kosmetyki i przyrządy do pielęgnacji – mydła, odżywki.

Szczegóły strony https://wetkarma.pl: