Baza firm

TS Wisła Official Store

TS Wisła Official Store jest formalnym punktem sprzedaży z pamiątkami Towarzystwa Sportowego Wisły Kraków, organizacji zrzeszającej pod sobą zawodników w 14 sekcjach sportowych. Sklep zaistniał w maju 2019 roku, a do jego zasadniczych celów należy lansowanie klubu, jego obyczajowości oraz ponad 113-letniej historii. Mieści się w leciwej hali Wisły Kraków przy ulicy Reymonta 22 blisko Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, zaledwie 10 minut od centrum Krakowa. W naszej ofercie posiadamy własną linię odzieży, sygnowaną symboliką krakowskiego klubu oraz szeroki repertuar rekwizytów i gadżetów białej gwiazdy. Są tutaj kolekcje dla mężczyzn, kobiet a także najmłodszych miłośników m. in. koszulki dziecięce, bluzy, szaliki, czapki, a także souveniry klubowe takie jak zegary, magnesy, podkładki, kubki, poduszki, smyczki, opaski. Znajdziesz u nas casualowe wzory, kolekcję meczową w tym ubiory firmy adidas. W naszej ofercie posiadamy poza tym produkty z kategorii VIP, które poszerzą twoją odzież o stonowane, oryginalne wzory, a także dodatki i galanterię do garniturów. Kupując w naszym sklepie masz także sposobność zaopatrzenia swojego domu w "trójkolorowe akcesoria" m. in. zegary, poduszki, pościele, kubki i wiele innych. Na pewno odnajdziesz coś dla siebie!
Nadto wciąż się rozwijamy rozbudowując sklep i powiększając jego repertuar o kolejne nowości. Wszystkie modele przygotowujemy z myślą o kibicach i ćwiczących na obiektach TS Wisła.
Zamierzając dotrzeć z naszą ofertą do szerszego grona zwolenników uruchomiliśmy sklep internetowy. Kupując w nim masz gwarancję, że z dużą dbałością zapakowany produkt zostanie Ci dowieziony w krótkim czasie, nawet w 24h po złożeniu zamówienia. Jesteśmy zgodnie z prawem funkcjonującą, zarejestrowaną firmą. Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

Szczegóły strony https://sklep.tswisla.pl: