Baza firm

Kable i przewody Bitner

Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o. o. funkcjonują na polskim rynku od 1996 r. i produkują kable oraz przewody różnego rodzaju. Oferują szeroki pakiet wyrobów, a wśród nich kable komunikacyjne, górnicze, energetyczne, sterownicze, instrumentacyjne, estradowe i morskie. Propozycję swoją kierują do wszystkich działających w branży automatyki przemysłowej elektrycznej, energetycznej, telekomunikacyjnej czy informatycznej.
W Zakładach Kablowych BITNER Sp. z o. o. w sposób ciągły aktualizowane są rozwiązania, również te realizowane na indywidualne zapotrzebowania na podstawie dokumentacji otrzymanej od klienta. Sprawia to, że proponowane, wytwarzane tu produkty są znacznie bardziej korzystne przy utrzymaniu ich wysokiej jakości, dotrzymując norm środowiskowych i traktując priorytetowo organizację pracy.
Uzupełniając na bieżąco nowoczesny park maszynowy, wysokiej wartości materiały konstrukcyjne a jednocześnie zapewniając kompetentną obsługę oraz kompleksowe doradztwo techniczne wykazują, że są rzetelnym partnerem biznesowym.
Dowodem na to jest uzyskanie w dniu 5 czerwca 2018r nagrody Diamentów Forbesa za zajęcie I miejsca w województwie małopolskim, a II w kraju wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w swojej kategorii.

Szczegóły strony https://bitner.com.pl: