Baza firm

Grzejniki dekoracyjne łazienkowe i pokojowe - artykulygrzewcze.pl

AG Grzejniki Design to największy importer grzejników dekoracyjnych, łazienkowych i pokojowych w naszym kraju. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami, którzy są cenieni zarówno w Europie, jak i na całym świecie, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Klientom sprawdzone, innowacyjne i przede wszystkim bezawaryjne grzejniki ozdobne. Niektóre modele dostępne są tylko i wyłącznie w naszych salonach.
Z oferty AG Grzejniki Design mogą korzystać nie tylko projektanci wnętrz i architekci. Proponowane rozwiązania dedykowane są także firmom wykonawczym oraz Klientom indywidualnym, którym zależy na nowoczesnych i wydajnych rozwiązaniach, które dodatkowo będą pasowały do ich designu.
Aby zobrazować naszą ofertę i przedstawić aranżacje wnętrz, w których główną rolę odgrywają proponowane w naszym sklepie grzejniki ozdobne, na ulicy Bartyckiej 24/26 w Warszawie stworzyliśmy salon grzejników dekoracyjnych, gdzie prezentujemy poszczególne modele w różnych odsłonach i aranżacjach. Dzięki temu nie tylko projektanci czy firmy wykończeniowe, ale także inwestorzy indywidualni wykańczający swoje domy, będą mogli sprawdzić, czy wybrane rozwiązanie w 100% spełni ich oczekiwania. Co więcej, nasze propozycje dla wielu Klientów stają się inspiracją, którą z powodzeniem przenoszą do wykańczanych wnętrz.
Sklep internetowy z grzejnikami AG Grzejniki Design ma przewagę nad innymi podmiotami, ponieważ oprócz wyjątkowych produktów, posiada także doskonałych pracowników, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem przewyższają innych. To dzięki nim Klienci wybierają odpowiednie grzejniki łazienkowe czy pokojowe, które są nie tylko ładne, ale także mają odpowiednią moc grzewczą.
Sklep z grzejnikami ozdobnymi w Warszawie to nie jedyne miejsce, w którym możecie nas spotkać. Nasze salony są bowiem rozsiane po całej Polsce. Co więcej, można także skorzystać ze sklepu internetowego, w którym prezentujemy cały asortyment. Warto również mieć na uwadze, że oprócz grzejników dekoracyjnych, w ofercie AG Grzejniki Design można znaleźć urządzenia i akcesoria pozwalające stworzyć wydajne instalacje. Mowa tutaj nie tylko o pompach ciepła, kotłach c. o. czy kominkach, ale także rekuperacji oraz ogrzewaniu podłogowym (wodnym i elektrycznym) oraz wielu innych elementach.

Szczegóły strony https://artykulygrzewcze.pl: