Baza firm

Gal-art - hurtownia biżuterii

Hurtownia internetowa z biżuterią Gal-art to miejsce, w którym od A do Z zaopatrzysz sklep jubilerski, pracownię rękodzielniczą, jak i domową kolekcję akcesoriów. Od lat zdobywa uznanie wśród klientów, jako miejsce, gdzie wysoka jakość wykonania idzie w parze z przystępnymi cenami oraz profesjonalną obsługą.
Gal-art to z jednej strony sklep z gotową biżuterią ze stali chirurgicznej, srebra 925, korali, ceramiki i naturalnych kamieni. Z drugiej zaś, niezwykle dobrze zaopatrzona hurtownia jubilerska. Dostaniesz w niej tysiące półfabrykatów do biżuterii, pudełek do przechowywania kosztowności, narzędzia dla rękodzielnika, a nawet ekspozytory na biżuterię. W sumie, kolekcja sklepu obejmuje ponad 15 000 propozycji.
Ta hurtownia biżuterii uzyskała certyfikat dbałości o prawa konsumenta. Do dyspozycji klientów jest infolinia czynna we wszystkie dni robocze. Każde zamówienie jest realizowane najszybciej, jak to możliwe (nawet tego samego dnia). Gal-art prowadzi wysyłkę do wszystkich krajów europejskich, istnieje także możliwość skorzystania z darmowej dostawy. Odwiedź Gal-art - to miejsce, w którym miłośnik biżuterii znajdzie wszystko, czego mu potrzeba!

Szczegóły strony https://www.gal-art.pl: