Baza firm

Hairpassion71.pl - Salon fryzjerski Wrocław | Fryzjer męski Wrocław

Hairpassion71. pl - Salon fryzjerski Wrocław | Fryzjer męski Wrocław | Fryzjer dziecięcy Wrocław | Fryzjer Damski Wrocław
Jesteśmy trzyosobowym zespołem fryzjerów-stylistów oraz entuzjastów strzyżenia męskiego, damskiego oraz dziecięcego. Nasi fryzjerzy to profesjonaliści, którzy zdobyli ogromne doświadczenie podczas wielu szkoleń oraz wraz z postępem technik fryzjerskich, doszkalają się o coraz nowsze umiejętności strzyżenia. Dokładamy starań, aby każdy z naszych klientów wyszedł z salonu zadowolony ze swojej nowej, odświeżonej fryzury oraz wracał do swojego ulubionego salonu fryzjerskiego we Wrocławiu. Zapraszam do umówienia wizyty w naszym salonie telefonicznie lub poprzez aplikację Booksy!
W naszym salonie fryzjerskim we Wrocławiu stylistki dobiorą odpowiednią fryzurę na każdą okazję. Korzystamy z najwyższej jakości sprzętu, a naszą pracę wykonujemy z pasją więc możesz być pewna że strzyżenie, podcięcie czy koloryzacja zostanie wykonana w sposób prawidłowy! Zapraszamy do salonu fryzjerskiego we Wrocławiu na dowolną z usług z listy poniżej.
Strzyżenie damskie włosy krótkie
Strzyżenie damskie student
Strzyżenie damskie włosy średnie/długie
Podcięcie końcówek włosów maszynką
Strzyżenie grzywki
Modelowanie/prostowanie
Warkoczyki kolorowe cała głowa
Koloryzacja włosy krótkie jeden kolor+strzyżenie
Koloryzacja włosy średnie jeden kolor + strzyżenie
Koloryzacja włosy długie jeden kolor + strzyżenie
Refleksy +strzyżenie
Tonowanie koloru
Airtouch
Rozjaśnianie odrostu + tonowanie +strzyżenie
Ombre/Sombre włosy średnie +strzyżenie
Ombre/Sombre włosy długie+strzyżenie
Baleyage włosy średnie+strzyżenie
Baleyage włosy długie +strzyżenie
Dekoloryzacja + koloryzacja + strzyżenie
Nanoplastia
Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego we Wrocławiu na strzyżenie dziecięce. Mogą być Państwo pewni że stosujemy indywidualne i jak najlepsze podejście do każdego dziecka, aby wizyta u fryzjera była zawsze kojarzona z pozytywnym doświadczeniem. Zachęcamy do zapoznana się listą usług oraz rezerwacja wizyty telefonicznie lub poprzez aplikację Booksy.
Zapraszamy do naszego renomowanego salonu fryzjerskiego we Wrocławiu, gdzie nasi doświadczeni stylistki są gotowe do stworzenia idealnej fryzury męskiej na każdą okazję. Nasza pasja i zaangażowanie w pracę gwarantują, że każde strzyżenie, podcięcie czy koloryzacja będą wykonane zgodnie ze sztuką fryzjerską, pozostawiając Cię z niezwykle satysfakcjonującym rezultatem. Jesteśmy dumni z wykorzystania wyłącznie najwyższej jakości sprzętu, który gwarantuje nie tylko precyzję, ale także komfort podczas każdej wizyty. Współpracujemy z klientami, aby zrozumieć ich oczekiwania i potrzeby, co pozwala nam dostosować fryzurę do ich stylu oraz osobowości.

Szczegóły strony https://hairpassion71.pl: