Baza firm

Fotograf Wrocław - Dagmara Wojciechowska

Fotograf Wrocław - Dagmara Wojciechowska | Sesje narzeczeńskie | Sesje Kobiece | Sesja rodzinna. Sesja kobieca, to idealny wybór, aby wyrazić i podkreślić Twoje piękno, indywidualność oraz wzmocnić Twoją pewność siebie.
Sesje kobiece mimo pierwszego skojarzenia nie koncentrują się jedynie na sensualnych zdjęciach. W mojej ofercie znajdziesz sesje kobiece w plenerze, w tym sesja miejska, sesje boudoir w studio oraz sesje ciążowe, które też mają za zadanie podkreślić piękno okresu ciążowego.
Tak jak wspomniałam ten rodzaj sesji ma wzmocnić Twoją pewność siebie, więc jej styl dobierany jest indywidualnie według Twoich oczekiwań. Wasza miłosna historia, to cudowna opowieść, którą możemy wspólnie uwiecznić na zdjęciach. Każdy dotyk, pocałunek jest jeden, jedyny w swoim rodzaju. Moim zadaniem jest, aby uwiecznić właśnie te, z tego konkretnego dnia i sprawić, że zostaną z Wami na zawsze. Sesje partnerskie oraz sesje narzeczeńskie wykonywane są w komfortowej i luźnej atmosferze. Ja ze swojej strony w sesjach partnerskich stawiam na naturalność.
Chcę, aby partnerzy byli w tym dniu dla siebie, a nie dla obiektywu. Choć pamiętajcie, że oczywiście nie zabraknie ujęć pozowanych! Chcielibyście swoją ogromną, rodzinną miłość przelać na odbitki? Bardzo chętnie uchwycę Wasze najpiękniejsze chwile. Sesje rodzinne, to idealny pomysł na niesamowitą pamiątkę, która zatrzyma ten cudowny czas pełen uśmiechów i miłości ma długie lata.
Rodzinne sesje zdjęciowe pozwolą Wam wyrazić siebie, Waszą osobowość i relacje. Jest to też świetna okazja do wspólnej zabawy. Naturalne, niepozowane kadry są najpiękniejszym wspomnieniem wspólnych chwil, więc nie obawiaj się, że dzieci nie będą chciały pozować. Chętnie stanę z boku i jako obserwator utrwalę Wasze wspomnienia z tego dnia.

Szczegóły strony https://obiektywnieujete.pl: