Baza firm

Interfleet wypożyczalnia samochodów wysokiej klasy

Odwiedzając obce miasto, często chcemy podróżować w komfortowych warunkach, wygodnie i tanio. Jeśli planujemy pozostać w Warszawie, Łodzi, Krakowie lub innym mieście na dłużej, warto przemyśleć kwestię wynajmu samochodu, w celu użytkowania go przez określony czas.
Sieciowa wypożyczalnia Interfleet zapewnia szeroki wybór wysokiej klasy aut, które można wynająć w dowolnym mieście, w którym firma posiada swój oddział. Interfleet wynajmuje klientom zarówno pojazdy osobowe, jak i dostawcze.

Sieciowa wypożyczalnia gwarantuje pełen pakiet ubezpieczeniowy oraz pakiet assistance. W razie wypadku, czy awarii, otrzymują Państwo nowy samochód. Pojazdy dostępne w sieciowej wypożyczalni nie są starsze niż 12 miesięcy. Ponadto podejmując współpracę z Interfleet, otrzymają Państwo gwarancję, że żadne ukryte koszty nie zostaną później doliczone.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wypożyczalni Interfleet, w której dostępny jest wynajem krótkoterminowy oraz średnioterminowy. Ponadto zapraszamy do zapoznania się z flotą pojazdów dostępną na stronie.

Szczegóły strony https://interfleet.pl: