Baza firm

Ącki Pomoc Drogowa Warszawa

Problemy z pojazdem na drodze mogą przytrafić się każdemu. Jeśli zatankowałeś złe paliwo, miałeś kolizję, nie możesz odpalić, koło uległo uszkodzeniu, kluczyki się zatrzasnęły, rozładował się akumulator lub masz jeszcze inny problem z pojazdem najlepiej zadzwoń po fachową pomoc. Firma Ącki Pomoc Drogowa Warszawa to najlepsi eksperci w dziedzinie pomocy drogowej i holowania. Specjaliści z tej firmy pomogą zdiagnozować problem przy użyciu diagnostyki komputerowej i szybko przywrócić auto do pierwotnego stanu. Drobne usterki zostaną naprawione na miejscu. Natomiast jeśli rozwiązanie problemu nie będzie możliwe do wykonania na drodze pojazd zostanie odholowany.
Niezależnie od dnia tygodnia, ani godziny możesz na nas liczyć. Pracujemy siedem dni w tygodniu, przez całą dobę, zawsze gotowi by nieść pomoc. Nasze usługi kierujemy do mieszkańców Warszawy i wszystkich okolicznych miejscowości. Jeśli awaria miała miejsce w dzień świąteczny, również możesz na nas liczyć. Podczas rozmowy telefonicznej ustalimy wstępnie powód i przyczynę awarii aby najlepiej dopasować pomoc do powstałego problemu. W każdym przypadku dokładamy starań aby nasza profesjonalna pomoc drogowa była gwarancją szybkiej, bezstresowej naprawy awarii. Zależy nam aby jeśli to tylko będzie możliwe dokonać usunięcia awarii na miejscu tak aby pojazd mógł kontynuować dalsza drogę.
Zakres naszych usług obejmuje: diagnostykę, dowóz paliwa, awaryjne otwieranie, dowóz paliwa, wypompowywanie źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchamianie, wymianę kół na drodze, holowanie, transport aut osobowych oraz motocykli. Podczas świadczenia usług holowania i pomocy drogowej głównymi priorytetami są szybka i sprawna pomoc z nastawieniem na satysfakcję klienta. Ostatnie badania satysfakcji klienta wykazały, że 98 % osób które skorzystały z naszej oferty jest zadowolonych i poleciło by nas swoim znajomym.

Szczegóły strony https://drogowa-pomoc.pl: