Baza firm

Zwiedzanie Łódź - Przewodnik

Z czym najczęściej kojarzy się Łódź? Oczywiście z filmem, a co za tym idzie ze szkołą filmową, z czterema kulturami, z kamienicami, fabrykami i włókiennictwem. Właśnie dlatego jest to miasto, które warto zwiedzić, lecz nie samemu, a z profesjonalnym przewodnikiem, który opowie, pokaże i rozbawi.
Przewodnik po Łodzi, to kopalnia wiedzy o historii i Żydach, którzy odegrali ważną rolę w przeszłości miasta. Zwiedzając Łódź z przewodnikiem, można poznać ciekawe historie, anegdoty i odwiedzić miejsca, o których się nawet nie pomyśli.

Łódź to nie tylko Manufaktura, ale także łódzkie getto, Lofty Scheiblera oraz Żydowski cmentarz i wiele więcej. Interesując się znanymi postaciami, które są powiązane z Łodzią, warto posłuchać przewodnika, który ma wiele do powiedzenia.
Przewodnik po mieście zaprasza do wspólnego zwiedzania Łodzi zarówno osoby indywidualne, jak i wycieczki oraz grupy turystów.
Zwiedzanie miasta samemu jest ciekawe, o ile wiemy, które miejsca są godne zobaczenia. Zwiedzanie Łodzi z przewodnikiem, którego pasją jest opowiadanie o mieście, to nie tylko ciekawa atrakcja, ale także podróż w czasie.
Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Szczegóły strony www.przewodnik-lodz.eu: