Baza firm

Odzież dla kolarzy - Marcoowear

Jazda na rowerze, wyścigi, godziny spędzone w siodełku, to wszystko może być nie tylko pasją, ale także pracą, do której trzeba się dobrze przygotować. Kolarze zawsze wiedzą, co założyć, aby czuć się pewnie, komfortowo i zgodnie z panującymi warunkami atmosferycznymi. Na rower nie wystarczy założyć sportowych butów i kasku. Prawdziwi kolarze noszą odzież, która zapewnia im ciepło podczas silnego wiatru, a także odprowadza pot, dzięki czemu przy wysiłku, ich ubrania nie pozostają mokre.

Założyciele sklepu Marcoowear to pasjonaci kolarstwa, którzy wiedzą, jaki asortyment zapewnić swoim klientom. Ubrania ze sklepu dla kolarzy są przede wszystkim wysokojakościowe, odpowiednio uszyte, z zachowaniem niezbędnych krojów i panujących trendów.
Zespół Marcoo ma w swoim składzie projektantów, którzy doskonale znają się na potrzebach kolarzy, spędzających w siodle roweru wiele godzin. Właśnie z tego powodu, wszystkie produkty w asortymencie są tak dobre, gdyż stworzone z pasją i doświadczeniem.

Marcoowear zaopatruje się we włoskie tkaniny, z których następnie powstają ubrania dla kolarzy. W ofercie znajduje się szeroki wybór spodenek na szelkach, lekkich kamizelek, letnich spodenek, klasycznych szortów, koszulek dla kolarzy, czy skarpetek. Wszystko stworzone jest z myślą o tych, którzy w siodle spędzają połowę swego życia i nie straszny im chłód, czy upał.
Zapraszamy do sklepu z odzieżą dla kolarzy – Marcoowear.

Szczegóły strony https://marcoowear.pl: