Baza firm

Fundacja Promocji Nowej Huty - wycieczki, turnusy, szkolenia

Projekt eNHa trip to oferta Fundacji Promocji Nowej Huty datowana od roku 2015, której głównym założeniem jest organizacja wycieczek po obszarze Nowej Huty dla turystów z Polski jak i przyjezdnych. Wycieczka rozpoczyna się odebraniem zainteresowanych turystów z dowolnego punktu w naszym mieście, a następnie naszymi pojazdami z epoki przemieszczamy się w kierunku centrum dzielnicy Nowa Huta i tam rozpoczynamy właściwe zwiedzanie. Podczas wycieczki przewodnik prezentuje fotografie wizytowanych lokalizacji zrobione wiele lat temu, co pozwala na zestawienie tych miejsc według reguły dawniej, a dziś. Na końcu wycieczki odwozimy turystów z powrotem do centrum Krakowa.
Wszystkim odwiedzanym przez nas miejscom atrakcji przysporzy środek transportu którym ma miejsce wycieczka objazdowa – kultowy maluch z epoki lub inny większy pojazd z tamtych lat w zależności od oczekiwań i próśb grupy - którym będziemy przemieszczać się po Nowej Hucie. Wybierzcie dla siebie małego fiata, Fiata 125p lub też Nysę albo radzieckiego UAZa, żeby najdokładniej zapamiętać waszą socrealną wyprawę.
Wycieczkę objazdową można rozbudować o benefity takie jak wizyta w schronie dowodzenia pod dawną Hutą im. Lenina czy w biurach administracyjnych dawnej dyrekcji Kombinatu.

Szczegóły strony https://fundacjanh.org/pl: