Baza firm

Tasmastalowa.pl

Taśma stalowa znajdująca się w Tezaurus - autoryzowanego przedstawiciela technologii czołowych producentów - zapewnia optymalizację procesów zabezpieczania ładunków i wpływa pozytywnie, podnosi na bezpieczeństwo. Pod szyldem Tezaurus zebraliśmy wyłącznie, tylko, jedynie te taśmy stalowe, taśmy stalowe do pakowania, taśmy stalowe do bandowania, taśmy ściągające stalowe, które odznaczają się najlepszymi parametrami pracy. Mamy przyjemność zaoferować produkty wiążące od najlepszych potentatów taśmy stalowej, a więc marek Specta - potentata w Europie Wschodniej i Burseryds Bruk - eksperta ze 100-letnią tradycją.
Oferujemy taśmy stalowe i urządzenia dla każdych wydajności, potrzeb i systemów pakowania taśmą stalową. Zapewniamy pełen wachlarz technologicznych rozwiązań do zabezpieczania ładunków taśmą stalową. Do tychże należą taśmy stalowe w każdym wykończeniu, bandownice pneumatyczne i ręczne do taśmy stalowej dopasowane do obsługi łączenia taśmy spinkami i bezspinkowego wiązania, jak również elementy współpracujące. Dostępne Tezaurus taśmy stalowe odznaczają się lepszą od konkurencyjnych trwałością na działanie czynników zewnętrznych oraz optymalną solidnością. Każda taśma stalowa znajdująca się w katalogu Tezaurus jest dobra do pakowania produktów paletyzowanych i pojedynczych, łączonych w pakiety. W zależności od potrzeb współpracują one z bandownicami ręcznymi lub pneumatycznymi zapewniając solidne wiązanie technologią z użyciem spinek, lub bezpinkowym.
W rozbudowanej propozycji Tezaurus są nowoczesne technologie, za których sprawą spinanie ładunków będzie ekonomiczne i trwałe. Dostarczamy taśmy stalowe zwykłe, niebieszczone, ocynkowane, lakierowane, galwanizowane o wszystkich typach odporności i różnych szerokościach i grubościach.
Sprawdź ofertę od Tezaurus i sięgnij po niekwestionowaną jakość w konkurencyjnej cenie.

Szczegóły strony https://tasmastalowa.pl: