Baza firm

Pakowanie i czekolada

Sacmi Packaging & Chocolate tworzy grupę firm działających już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate powstała w skutek skojarzenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari. Zasadniczym zakresem działalności grupy jest domena pakowania. Obejmuje ona pełną realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w dziedzinie spożywczej od planowania począwszy, poprzez montaż, doręczenie, aż po kompetentnie funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te obejmują maszyny dokonujące pakowania w miękkie folie, całe zmechanizowane technologie dostarczania produktu czy technologie automatycznego pakowania kartonowego. Fachowość zatrudnionych tu ludzi i ich kompetencje oraz dostępność całej ilości maszyn specjalistycznych oferowanych w ramach grupy gwarantuje, już na etapie projektowania, opracowanie linii pakujących zupełnie zautomatyzowanych i zupełnie dostosowanych do swoistych wymogów występujących aplikacji.
Nie mniej istotną częścią działalności Sacmi jest tworzenie zautomatyzowanych linii produkcyjnych do wytwarzania czekolady. Tutaj w wyniku połączenia działań w tych dwóch obszarach Klient od jednego dostawcy otrzymać może zautomatyzowaną linię produkcyjną, gdzie skończony artykuł zostaje skierowany bezpośrednio do linii pakowania i już jako zupełny może trafić na półkę sklepową.
Kooperując z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski oferuje zainteresowanym klientom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz uniwersalne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Firma kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość proponowanych produktów i profesjonalny serwis, który ma zagwarantować w sytuacji niesprawności minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować ewentualne szkody z tego tytułu.

Szczegóły strony https://sacmi.com.pl: