Baza firm

Bandownica.net

Jeżeli interesuje Cię odporna bandownica przeznaczona do profesjonalnego i wysokojakościowego wiązanie palet, ładunków niepaletyzowanych i pojedynczych towarów taśmami - sprawdź katalog produktowy autoryzowanego przedstawiciela handlowego - firmy Tezaurus - która od kilku dekad sprzedaje do polskich przedsiębiorstw produkcyjnych nowatorskie systemy do zabezpieczania ładunków. Mamy w sprzedaży bandownice Messersi, Itatools oraz Cyklop.
Wysoka precyzja działania oraz bezawaryjność i odpowiednio sprofilowane funkcje to atuty proponowanych bandownic. Dla zakładów produkcyjnych o różnym profilu działania przygotowaliśmy odpowiednio scharakteryzowane typy urządzeń wiążących.
Produkcjom o małej wydajności i przedsiębiorstwom, w których konieczne jest stosowanie alternatywnych rozwiązań proponujemy bandownice ręczne, które zabezpieczają ładunki niezależnie od miejsca ich lokalizacji i nie wymagają dostępu do zasilania. Ich konstrukcja oraz zastosowane rozwiązania techniczne pozwalają na spięcie ładunków ciężkich, ponadgabarytowych i tych, których ze względu na kształt i inne właściwości nie można zabezpieczyć, stosując inne rozwiązania.
Posiadamy także spinarki dla zakładów, które oczekują rozwiązań wykorzystujących różne technologie wspomagające produkcję i wydajność. Z bandownic automatycznych proponujemy:
- bandownice elektryczne, wyposażone w trwałe podzespoły, a za sprawą akumulatora z 30-minutowym ładowaniem i opcjami usprawniającymi wiązanie zyskują mobilny i uniwersalny charakter;
- bandownice pneumatyczne zasilane sprężonym powietrzem, dzięki czemu mają możliwość pracy nieustannie.
Mamy na uwadze, że wybrana przez Państwa bandownica musi być narzędziem dokładnie przystosowanym do specyfiki produkcji, dlatego nasi technicy doradzają podczas zakupu, prezentując bindownice do palet stosowne dla danej pracy.
Zadzwoń i zapytaj o ofertę dopasowaną “do Ciebie”.

Szczegóły strony https://bandownica.net: