Baza firm

Semper Paratus optymalizacja ZUS, ochrona majątku

Spółka LTD, to forma działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii, która zakładana jest najczęściej, ze względu na łatwość jej rejestracji oraz przyjazne warunki. Spółka LTD, jest odpowiednikiem polskiej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Oznacza to, że udziałowcy muszą odpowiedzieć jedynie za wysokość swoich udziałów.

Rejestracja spółki LTD w UK odbywa się na dwóch płaszczyznach. Pierwsza z nich polega na oficjalnej rejestracji w rejestrze spółek i zameldowania spółki w urzędzie skarbowym. Kolejny etap to wypełnienie wniosku o rejestrację tejże spółki, przygotowaniu aktów oraz statutu spółki.

Kancelaria Semper Paratus oferuje pomoc w zakresie rejestracji spółki LTD w Anglii, z włączeniem wszystkich formalności i pomocy podczas ich wypełniania.

Ponadto, w zakres usług kancelarii wchodzi także ochrona majątku, optymalizacja kosztów ZUS, ochrona podatkowa i obsługa księgowości. Semper Paratus cechuje się rzetelnością, profesjonalnością oraz indywidualnym podejściem do klienta.

W celu rejestracji spółki w Anglii, zapraszamy do skorzystania z usług kancelarii prawnej Semper Paratus oraz do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie internetowej.

Szczegóły strony https://www.semperparatus.pl: