Baza firm

Overtime Studio Reklamy i Dźwięku s.c. - lektor do wynajęcia, studio nagrań łódź

Popularność reklam radiowych od wielu lat nie słabnie. Słyszymy je podczas jazdy samochodem, w pracy oraz w domu podczas porannej kąpieli. Odpowiednio dobrany lektor potrafi zachęcić nas do reklamowanego produkt lub usługi. Jeśli prowadzisz firmę i chciałbyś nagrać własną reklamę, zgłoś się do Overtime Studio Reklamu i Dźwięku!
Zajmujemy się produkcją reklam radiowych oraz zapowiedzi telefonicznych. Udźwiękawiamy reklamy telewizyjne, filmy promocyjne, projekty edukacyjne, billboardy sponsorskie, prezentacje targowe i eventowe, strony www oraz spektakle teatralne. Wykonujemy montaż i udźwiękowienie trailerów filmowych, tworzymy muzykę na zamówienie, adaptacje muzyczne oraz oprawę dźwiękową pokazów, targów i wydarzeń promocyjnych.
Posiadamy kilkadziesiąt głosów w naszym banku lektorów. Znajdziesz tam zarówno głosy męskie, damskie oraz dziecięce. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni głos, pasujący do Twojego projektu. Posiadamy doskonale wyposażone studio nagrań w Aleksandrowie Łódzkim. Zrealizowaliśmy już kilka tysięcy projektów - zgłoś się do nas i bądź następny!

Szczegóły strony https://bankglosow.com: