Baza firm

Programowanie na PC, agencja reklamowa TAB Studio

Firma TAB Studio może stworzyć oprogramowanie komputerowe, zarówno dla Windows, jak i do wykonania w chmurze. Posługuje się różnymi językami programowania od Javy, przez PHP, C++, Pascal do Assemblera, w zależności od wymagań wykonywanego kodu a także wymagań użytkownika. Oprócz programowania na laptopy i komputery firma TAB-Studio proponuje pozycjonowanie witryn internetowych, akcje reklamowe w Necie, przedsięwzięcia w mediach społecznościowych, tworzenie stron, a także sklepów internetowych.
Pozycjonowanie witryn internetowych klientów wykonywane jest z zastosowaniem najnowszych osiągnięć obliczeniowych na rynku. Agencja interaktywna dysponuje w tej dziedzinie ponad dziesięcioma latami zbierania doświadczeń oraz przez to rozpoznanie bujnej historii innowacji w Google. Agencja SEO selekcjonuje wszelkie efektywne taktyki uzyskiwania linków i dostarczania oryginalnych artykułów internetowych – content marketing.
Przy budowaniu serwisów internetowych agencja interaktywna TAB STUDIO korzysta z programów o otwartym kodzie źródłowym, takich jak Wordpress czy też Drupal. Do frontendu używamy Twitter Bootstrap, tak aby zagwarantować całkowite dostosowanie serwisu do urządzeń przenośnych, co w dzisiejszych czasach jest absolutnie konieczne.
Nie wahaj się zatem i już dziś dzwoń do firmy – kontakt znajdziesz na naszej stronie www – zapraszamy!

Szczegóły strony tab-studio.com: