Baza firm

Program JPK - https://www.jpk-link.pl

Przepisy księgowo-podatkowe związane z prowadzeniem działalności gospodarczej stale się zmieniają. Ostatnio doszedł nowy obowiązek, a mianowicie przesyłanie Jednolitego Pliku Kontrolnego. Na dzień dzisiejszy obowiązuje on duże, średnie oraz małe firmy, a od stycznia 2018 obejmie mikro przedsiębiorstwa.
Jeżeli masz obowiązek wysłać pliki JPK, a nie masz pojęcia, jak to zrobić? W Twoim przedsiębiorstwie jest kilka placówek, bądź stosowane są różne systemy księgowe, a nie potrafisz wykonać łączenia plików JPK?
Skorzystaj z pomocy oprogramowania, które zdecydowanie ułatwi te czynności.
Z myślą o Tobie został przygotowany program JPK Link, umożliwiający kontrolę oraz scalanie JPK jak i wysyłkę plików umiejscowionych w różnych systemach bądź oddziałach. Tego typu oprogramowanie idealnie sprawdza się w biurach rachunkowych, firmach wielooddziałowych oraz jednostkach budżetowych.
Przesyłanie scalonego jednolitego pliku kontrolnego jak przykładowo: JPK_VAT, JPK_FA, JPK_KP, JPK_ PKIR do urzędów zajmujących się podatkami z użyciem tego programu wykonasz łatwo i szybko.
Program JPK Link po przeanalizowaniu plików wyświetli listę nieprawidłowości i zaznaczy błędne pozycje w arkuszu XML, dzięki czemu unikniemy wystąpienia błędów. Taki program do JPK to duże ułatwienie dla firmy i pewność, że wysłanie pliki są prawidłowe.

Szczegóły strony https://www.jpk-link.pl: