Baza firm

Platforma E-lerningowa Moodle - Arstech

Moodle to druga globalna sieć edukacyjna, która zapewnia narzędzia do komunikacji, współpracy i szkolenia, aby umożliwić wszystkim uczniom wykorzystanie ich pełnego potencjału edukacyjnego. Nauczyciele są w centrum angażującej sieci, która łączy ich z kolegami nauczycieli, uczniami, administratorami, a nawet rodzicami. Moodle został zaprojektowany w celu ochrony prywatności uczniów i nauczycieli. Zapewniają bezpieczną platformę, na której nauczyciele i uczniowie mogą łączyć i udostępniać zasoby, wykorzystując zarówno treści edukacyjne, jak i aplikacje.
Doświadczeni nauczyciele Moodle twierdzą, że jest bardzo dobry do dyskusji, ale nieco bardziej skomplikowane jest zorganizowanie treści kursu.
Moodle oferuje również narzędzia, które umożliwiają dyrektorom szkół i nauczycielom korzystanie z zaawansowanych narzędzi analitycznych, zapewnianie rozwoju zawodowego, poprawianie wyników uczenia się dzięki częstym ocenom kształtującym oraz selekcjonowanie wszystkich treści edukacyjnych.
Jeżeli nie chcesz się pozbyć ogromnej ilości danych z twojego serwera/dysku i zastanawiasz się nad rozwiązaniem e-leringowym w chmurze skontaktuj się z nami!

Szczegóły strony https://teach24.eu: