Baza firm

Dora Plus recykling sprzętu komputerowego, niszczenie danych

Firma Dora Plus posiada uprawnienia do odbierania i przetwarzania odpadów w postaci zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego.
Firma oferuje kompleksową usługę w zakresie usuwania trwale danych z nośników magnetycznych czyli demagnetyzację dysków, recykling oraz utylizację komputerów i zużytego sprzętu elektrycznego, a także recykling gaśnic oraz gaśniczego proszku.

Stałe podnoszenie jakości świadczonych usług sprawia, że firma Dora Plus zyskuje zaufanie i coraz szersze grono klientów.
Oferta firmy skierowana jest głównie dla klientów nieindywidualnych, którzy chcą oddać do utylizacji sprzęt komputerowy w hurtowej ilości.

Dora Plus gwarantuje odbiór zużytego sprzętu komputerowego, szybkie tempo realizacji usługi na najwyższym poziomie.
Pozbywając się zużytych sprzętów, warto poddać zniszczeniu dyski twarde, które mogą przechowywać ważne dane. Aby mieć pewność, że na sprzęcie komputerowym nie ma żadnych informacji, warto oddać dyski do demagnetyzacji. Taka usługa pozwoli skutecznie pozbyć się wszystkiego, co zostało zapisane na dysku.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową firmy Dora Plus w celu skorzystania z oferty utylizacji zużytego sprzętu.

Szczegóły strony doraplus.eu: