Baza firm

Bezpieczeństwo w Górnictwie - 2RHP sp. z o.o.

Spółka 2RHP to producent systemu komunikacji bezprzewodowej Resys. Resys to innowacyjne rozwiązanie dla ratowników górniczych, to platforma kontaktu, który wspomoże ratownictwo górnicze i usprawni bezpieczeństwo w górnictwie. Zapraszmy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie można zaczerpnąć artykuły dotyczące Resys.
System komunikacji Resys gwarantuje możliwość radiowej komunikacji pomiędzy ratownikami (system używa technologii full duplex, która użytkowana jest też w telekomunikacji - świadczy to, że Resys zezwala na równoległą komunikację w obie strony). Poza tym Resys pozwala na kontrolowanie funkcji życiowych i namierzanie poszczególnych odbiorników. System resys dla górnictwa jest własnego rodzaju centrum komunikacyjnym dedykowanym do pracy w kłopotliwych warunkach w jakie obfituje górnictwo i otoczenie górników.

Mottem 2RHP jest fraza "We Connect 2 Protect" i obrazuje ona podejście firmy do bezpieczeństwa w górnictwie oraz do działań nad systemem komunikacji RESYS. Zapraszamy.

Szczegóły strony https://2rhp.pl: