Baza firm

Gry Mahjong

Mahjong Connect to popularna gra online. Jego istotą jest usunięcie z pola tych samych kafelków chińskich domino. Ze względu na dużą popularność gry w sieci pojawiła się duża liczba jej zmodyfikowanych wersji. Tak więc w grach „Connect 2”, „Thought” i „Connect 3” dodano specjalne bonusy w postaci miecza lub teleskopu. Klasyczna wersja Connect Mahjong składa się z 12 poziomów. Wszystkie poziomy są dostępne bez rejestracji. Po dojściu do finału gracz będzie musiał rozróżnić pasjans w postaci wieży Wielkiego Muru Chińskiego.
Połącz zasady Mahjong
Celem gry jest oczyszczenie pola poprzez usunięcie z niego wszystkich płytek. Te same płytki są usuwane z pola w przypadku: Za każdą usuniętą parę kości gracz otrzymuje 10 punktów. Domyślnie na początek gry przeznacza się 5 minut na ukończenie poziomu. Usunięcie pary identycznych płytek daje 10 dodatkowych sekund. Zły ruch nie zabiera czasu.
Istnieje uproszczona wersja gry przeznaczona dla dzieci - „Mahjong Connect the animals”. Gra jest bardzo prosta. Tam zamiast kości chińskich domino stosuje się płytki z uroczymi zwierzętami. Aby ułatwić użytkownikom poruszanie się po żetonach chińskich domino, twórcy przypisali im numery od 1 do 8. Należy pamiętać, że gra wykorzystuje trzy rodzaje dołów - z hieroglifami, monetami i bambusowymi kijami, a wszystkie są ponumerowane. Kafelki o tej samej liczbie i różnych obrazach nie są uważane za takie same. Gra ma prawa grawitacji - podczas usuwania dolnych płytek górne spadają i mogą tworzyć nowe kombinacje. Pamiętaj o tej funkcji podczas sumowania pasjansa. Lepiej więc najpierw usunąć wszystkie dostępne kombinacje u góry układu, a dopiero potem u dołu.
Funkcje funkcjonalne gry Connect Mahjong
Dzięki kolorowej grafice gra wygląda dobrze na pełnym ekranie. Możesz użyć podpowiedzi, jeśli naciśniesz przycisk. Podpowiedź. Na każdym poziomie podaje się tylko 6 wskazówek i nie są one przyznawane za darmo - za każde 5 punktów usuwa się z konta. Rozgrywce towarzyszy zestaw chaotycznych, ożywczych dźwięków. W razie potrzeby można je wyłączyć, naciskając przycisk w postaci bębna, który znajduje się w prawym górnym rogu.
Mahjong „Connect” - logiczna gra z podstawowymi zasadami, którą trudno oderwać. Wymaga szybkiej reakcji, wytrwałości i cierpliwości. W grę Connect Mahjong można grać za darmo online i bez rejestracji. Manjongkong Connect można bezpłatnie rozszerzyć na pełny ekran i dobrej jakości. Inne gry są również dostępne online.
Możesz grać w Mahjong „Connect” za darmo online, rozszerzając grę na pełny ekran. Wybór najpopularniejszych gier pasjansowych, ciekawych mahjongów i zręcznościowych piłek nie pozwoli Ci się nudzić. W końcu można w nie grać całkowicie online. Dla wygody gry mahjong można rozszerzyć na pełny ekran.

Szczegóły strony https://www.grymahjong.pl: