Baza firm

Gra Zuma Deluxe za darmo

"Zuma Deluxe" to gra, w której musisz strzelać i niszczyć kolejne kule o różnych kolorach, aby nie uderzyły w dziurę. Strzelanie odbywa się za pomocą ropuchy, która wypluwa kulki w różnych kolorach. Poziom uważa się za zaliczony, jeśli wszystkie piłki zostały zniszczone.
Pierwsza runda
Zasady gry Zuma Deluxe
Zuma to labirynt okręgów, w których poruszają się kule o różnych kolorach. Jeśli podczas strzelania 3 lub więcej kulek tego samego koloru zostały umieszczone w rzędzie, znikają, opóźniając obrót.
Nie można przejść następnego poziomu bez przejścia poprzedniego, a im wyższy poziom, tym szybszy obrót i tym trudniej jest zniszczyć wszystkie kulki.
Pomóż graczowi Zuma Deluxe
Ponieważ nie zawsze łatwo jest podbić poziom, możliwe jest uzyskanie pewnej premii do gry i przejście przez nią szybciej - takim bonusem są kule z pewnymi ikonami:
Niebieska kula
Piłka ze strzałą: w eksplozji krótko przewraca łańcuch.
Z kółkiem: niszczy kulki w odległości 5 cm.
Znak pauzy: zatrzymuje ruch i pomaga lepiej strzelać.
Cel: pozwala żabce strzelać dokładniej i wyposaża ją w wiązkę.
Czasami za polem gry Zuma Deluxe pojawia się obracająca się moneta, a jeśli trafisz ją piłką, skarb zostanie uzupełniony przyzwoitą ilością wirtualnego złota, a czas gry się zmniejszy. Zaawansowanym graczom zaleca się zestrzelenie takich monet, ponieważ za zgromadzone złoto można uzyskać dodatkowe życie.

Szczegóły strony www.gryzuma.com/game-22.html: