Baza firm

ZFM Zasada fabryka maszyn

Firma Zasada Fabryka Maszyn zajmuje się w kompleksowym zakresie wymyślaniem, wytwarzaniem i sprzedażą maszyn i przyrządów dla przemysłu spożywczego. Posiadamy spory zakres maszyn. Swoim klientom jesteśmy w stanie zaproponować komory wędzarniczo - parzelnicze, komory piekarnicze, linie technologiczne do gotowania pierogów i mnóstwo innych sprzętów. Przez lata zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, dzięki któremu mamy możliwość podejść nawet do najbardziej skomplikowanego zlecenia w profesjonalny sposób.

Ogrom ważnych szczegółów będą mogli Państwo zobaczyć na branżowej witrynie internetowej: www. zfm-online. com. Mogą Państwo do nas napisać na naszego maila: [email protected] albo zatelefonować pod numer telefonu: +48 32 382 20 20. Nasza siedziba znajduje się w Piekarach Śląskich (41-940) na Bytomskiej 64. Zainteresowane osoby mogą się zapoznać również naszym NIP-em 4980263229 i REGONEM 4980263229.

W swojej ofercie mamy niewiarygodnie szeroki zestaw usług, dzięki którym klienci naszej firmy posiadają szansę wyszukać za każdym razem to, czego potrzebują. Wyszkolona kadra i wysokiej jakości tworzywa powodują, że nasze produkty dla przemysłu spożywczego są wyjątkowo konkurencyjne na polskim rynku. Na firmowej stronie: zfm-online. com zawsze odnajdą Państwo ogrom wiadomości na temat komór wędzarnicznych, które dla Was oferujemy.

Urządzenia wytwarzane przez naszą firmę docenili też klienci z Rosji, Ukrainy, USA, Rumunii, Malezji, Indii, Litwy, Holandii, Turcji, Grecji oraz Anglii. Na sam koniec zachęcamy Państwa do przejrzenia branżowej strony internetowej. Jesteśmy przekonani, że nasze sprzęty gastronomiczne będą Wam dobrze służyć.

Szczegóły strony zfm-online.com: