Baza firm

StukPuk.pl

Jeśli macie dom lub własny ogród to odnaleźć można w stukpuk. pl wszystko, co jest ważne do ich wykończenia. Produkty wykończeniowe w naszym sklepie niewątpliwie spełnią Państwa oczekiwania, dzięki czemu Wasz dom będzie prezentował się świetnie. Wypada przyjrzeć się naszym sprzętom budowlanym.

W przypadku aranżacji domu musimy wybierać głównie najlepsze sposoby. Wysokiej jakości materiały są ważnym aspektem każdej budowy. Stuk Puk może zaoferować Wam najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na naszej witrynie: www. stukpuk. pl można zapoznać się z naszym asortymentem. Można się z nami skontaktować korzystając z adresu elektronicznego: [email protected] lub pod wskazanym numerem: 71 750 60 06. Jeżeli zechcecie Państwo odebrać zamówienie osobiście, to zachęcamy do przyjazdu do Wrocławia (53-680) na Braniborską 2/10. Podajemy jeszcze nasz NIP: 898-21-83-169 i REGON 021386463.

Kupione towary możemy dowieźć Państwu w ciągu 48 godzin. Istnieje jeszcze sposobność odbioru osobistego. Hurtownia internetowa to jeden z największych sprzedawców sprzętów budowlanych. Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby nasi klienci stale otrzymywali produkty na wysokim poziomie.

Budowa albo wykańczanie lokalu będą o wiele łatwiejsze z marketem Stuk Puk. Nasi pracownicy chętnie pomogą Wam w wyborze najbardziej odpowiednich produktów, które będą dopasowane do Państwa potrzeb. By znaleźć większą ilość informacji zapraszamy Państwa do zobaczenia naszej witryny internetowej. Liczymy na to, że zamówienia w naszej hurtowni budowlanej spełnią Państwa wymagania.

Szczegóły strony www.stukpuk.pl: