Baza firm

Diamond Druk wizytówki online

Jesteśmy zespołem od lat rozwijającym się w branży reklamowej. Mamy za sobą pewien bagaż doświadczeń, które z dnia na dzień znaczne się poszerza, tysiące godzin spędzonych na współpracy z Klientami, masę pozytywnie zrealizowanych projektów. Wszystkie te działania nakłoniły nas do otwarcia drukarni internetowej DIAMOND DRUK. Ukierunkowanie to zostało poparte wewnętrznymi potrzebami zapewnienia dotychczasowym oraz przyszłym Klientom kompleksowej obsługi z zakresu poligrafii i taniego drukowania. Oferujemy szeroką gamę produktów z zakresu materiałów reklamowych. Od małych wizytówek, po wielkoformatowe banery. Oferujemy druk cyfrowy i offsetowy;
Druk cyfrowy to niezwykła elastyczność. Główną zaletą druku cyfrowego jest możliwość dokładnego dopasowania parametrów zlecenia do specyficznych potrzeb każdego klienta. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii powoduje, że wszystkie wykonane u nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością.

Druk offsetowy to wydajność i niskie koszty przy zwiększających się nakładach. Druk offsetowy to tradycyjna technologia druku, która przeznaczona jest do produkcji średnich i wysokich nakładów. Proces technologiczny trwa w tym przypadku nieco dłużej, dlatego zlecenia w tej technologii druku wymagają zazwyczaj dwu lub trzydniowego terminu realizacji.

Szczegóły strony diamond-druk.pl: