Baza firm

Sprawdziany

Klasówki z matematyki, często sprawiają uczniom wiele trudności. Zdarza się nie raz, że oprócz lekcji w szkole, dzieci biorą dodatkowe lekcje po zajęciach, aby przygotować się do sprawdzianu. Niestety, współczesna szkoła nie przygotowuje dobrze do tego, aby dziecko na podstawie wiedzy z zajęć przyswoiło wymaganąe wiedomości, a tym samym zaliczyło dobrze klasówkę.

Matematyka z kluczem to podręcznik, który umożliwi dziecku dodatkowe potrenowanie zadań, które przerabiane są w szkole. Dzięki temu, że na końcu książki umieszczone są odpowiedzi, można bez problemu sprawdzić, czy zadanie zostało wykonane prawidłowo, co jest bardzo wygodne.

Matematyka z kluczem sprawdziany to z kolei pozycja, która pomoże przygotować się dziecku do klasówki. Przykładowe sprawdziany, z działów, które przerabiane są standardowo w polskich szkołach, umożliwią dziecku przetestowanie swoich możliwości przed prawdziwą klasówką w szkole. To także dobra pozycja dla nauczycieli, którzy poszukują inspiracji i pomysłów na zadania na sprawdzany, dla swoich uczniów.

Szczegóły strony https://sprawdzianyonline.pl: