Baza firm

Auto szkoła Juszczak szkoła jazdy

Jeśli szukasz dobrej auto szkoły i chcesz zdać szybko egzamin WORD w Łodzi to polecamy Naszą autoszkołę.
Naszą filozofią kursów jazdy jest mobilizacja kursantów do pracy, gdyż jest to jeden z elementów powodzenia kursu. Mobilizację i dobrą atmosferę stawiamy na pierwszym miejscu. Kursanci na prawo jazdy kat b powinni poczuć się dobrze i czuć przyjemność ze zdobywania auto wiedzy. Takie podejście szkoleniowe daje najlepsze efekty. Sucho przekazywana wiedza bez nacisku na kursantów na ich samodzielne doczytywanie materiałów i rozwiązywanie testów w domu nie daje dobrych rezultatów.
Nasi kursanci otrzymują w dobrej cenie kursu na kat. b również materiały szkoleniowe i testy egzaminacyjne WORD. Polecamy rozwiązywanie testów i pytania do różnych zadań z które są niejasne – jest do dobra forma nauki jazdy ponieważ łączy element rywalizacji z testem i naukę.
Szkoła może pochwalić się bardzo dobrymi wynikami zdawalności, w rankingu szkół w roku 2014 zajęła 2 miejsce. Również nasza szkoła jazdy posiada bardzo dobre opinie wśród kursantów.
Szkoła nauki jazdy mieści się w Łodzi na Bałutach. Zapraszamy także kursantów z takich dzielnic jak Teofilów i Złotno oraz miasta Aleksandrów Łódzki.

Szczegóły strony www.autojuszczak.com.pl: