Baza firm

Trawa syntetyczna Epufloor

Wizytówką każdego ogrodu jest trawa, która z końcem lata traci swoją zieloną barwę i staje się przydeptana i nieestetyczna. Aby mieć piękną zieloną trawę w swoim ogrodzie przez cały rok, zachęcamy do zakupu sztucznej trawy od dystrybutora Epufloor. To rozwiązanie dla każdego prawdziwego ogrodnika, który nie ma czasu dbać o trawę, lecz pragnie cieszyć się jej nasyconym kolorem o każdej porze roku.
Syntetyczna trawa to dekoracja, która kolorystycznie dopasowana jest do oczekiwań klienta. To także wyjątkowa dekoracja na przykład tarasu, czy balkonu. Syntetyczna trawa ozdobna stanie się wówczas wyjątkowym urozmaiceniem, która sprawi, że niewielki balkon nabierze ciekawego wyglądu. Ponadto trawa sztuczna jest doskonałym podłożem dla boisk i Orlików.

Kolejną zaletą sztucznej trawy do ogrodu jest to, że nie wymaga ona pielęgnacji. W niezwykle prosty sposób można rozłożyć trawę, która będzie zachwycała cały rok swoim kolorem i wyglądem. Sztuczna trawa krajobrazowa nie rośnie, zatem nie musimy jej kosić. Rozkładając trawę dekoracyjną w ogrodzie, wystarczy pamiętać o sprzątaniu z niej liści, niedopuszczając do zgnicia. Syntetyczna trawa jest prosta w pielęgnacji i niewymagająca.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty sztucznej trawy od dystrybutora.

Szczegóły strony https://trawa-krajobrazowa.pl: