Baza firm

Rynny kwadratowe, rynny bezokapowe Fol-Kul

Firma Fol-Kul to dystrybutor rynien bezokapowych marki Galeco i systemów rynnowych. W asortymencie firmy dostępne są także dachy płaskie, filc w belach oraz geowłóknina. Rynny bezokapowe są to innowacyjne rynny, które zostały wyprodukowane na potrzeby nowoczesnych konstrukcji domów. Przeznaczone są nie tylko do jednorodzinnych domków, lecz także do innych budynków mieszkalnych i małych budynków przemysłowych.
Rynny bezokapowe cechują się szybkim montażem oraz demontażem, co ułatwia ich czyszczenie. Ponadto posiadają one gwarancję na 10 lat, są niezwykle odporne na uszkodzenia oraz korozję. Co więcej, rynny bezokapowe posiadają prostokątny kształt, co zwiększa ich wydajność. System kabli grzejnych zapobiega zamarzaniu wody w rurach i uszkadzaniu w ten sposób systemu.
Czym natomiast są geowłóknina, które również posiada w swojej ofercie firma Fol-Kul ze Rzgowa? To materiał budowlany, który cechuje się efektywną filtracją oraz wysoką wytrzymałością. Geowłóknina zapewniają stabilizację, ochronę i zapobieganie mechanicznym uszkodzeniom geomembran, a także filtrację.
Zapraszamy do kontaktu z Fol-Kul w celu zamówienia produktów dostępnych w ofercie.

Szczegóły strony fol-kul.pl: