Baza firm

PiRys - Brutt Saver - naprawa pęknięć w ścianach

Profesjonaliści w dziedzinie naprawy pęknięć w ścianach, oferują skuteczną i popularną, niemiecką metodę kotwienia ścian, nazywaną również kotwieniem lub zszywaniem murów specjalnymi drutami śrubowymi ze stali nierdzewnej, profesjonalnie nazywaną asutenityczną.
Druty śrubowe są zatopione w zaprawie tixotropowej, która wiąże się z cegłą, kamieniem lub betonem. Kotwienie ścian i pękniętych murów sprawia, że ściany ponownie wyglądają estetycznie i są zabezpieczone oraz uodpornione na kolejne pęknięcia. Kotwienie ścian wzmacnia ściany murowane i nadaje im idealnego wyglądu.

Metoda Brutt Saver jest chętnie stosowana przez firmę PiRys, gdyż to niezwykle skuteczny sposób na walkę z uciążliwymi pęknięciami w ścianach. Zamontowanie w pęknięciach i bruzdach elastycznych prętów, które są wykonane ze stali nierdzewnej, przez co są niezwykle wytrzymałe i odporne na warunki, daje gwarancje zadowalających efektów.

Kotwienie ścian nie wymaga większych trudności, a co najważniejsze, jest to sposób, który nie naruszy konstrukcji. Pozbycie się pękniętych ścian i murów to nie tylko estetyczny wygląd budynku, ale także pewność, że pęknięta ściana została wzmocniona, a uszkodzenie nie rozszerzy się na dalszą część budowli. Technologią Brutt Saver można naprawiać również budowle historyczne i zabytkowe!

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą usług świadczonych przez firmę. Oprócz napraw pęknięć ścian murowych technologią Brutt Saver, firma zajmuje się także ogrzewaniem budynków.

Szczegóły strony https://pirys.pl: