Baza firm

Okna Toruń Stolmar

Przedsiębiorstwo Stolmar to producent okien i drzwi, który znany jest z wyjątkowych rozwiązań i fachowej obsługi Klienta. Przedsiębiorstwo od wielu lat specjalizuje się w produkcji okien PCV, korzystając z najlepszych profili okiennych na rynku. Świadczy również usługi takie jak montaż i serwis okien, troszcząc się o precyzję i fachowe wykonawstwo. Poznaj nas bliżej i odkryj korzyści płynące z naszych produktów.
Stolmar to firma mieszcząca się w Toruniu. Naszym głównym celem jest oferowanie kompleksowych rozwiązań w dziedzinie stolarki okiennej. Głownie oferujemy sprzedaż takich produktów jak okna PCV, produkowane przez znanych producentów, firmy Aluplast, Veka, Decco. Oferowane przez naszą firmę okna są doskonałe. Zapewniają optymalizację utraty ciepła i optymalne warunki cieplne o każdej porze roku. To doskonałe rozwiązanie dla każdego.
Analizując zmiany które dokonały się w technice okiennej w ostatnich 10 latach, firma Stolmar zapewnia swoim Klientom najlepsze produkty, idące za najnowszymi trendami. Na pewno szybko ujrzą Państwo korzyści płynące z naszych okien, które produkowane są po to, aby służyć Państwu przez wiele lat.

Szczegóły strony www.stolmar-okna.pl: