Baza firm

EkoSan, przyłącza wodne Lublin

Spółka EkoSan Instal ma biuro w mieście Lublin, grupa inżynierów oferuje całkowity zakres usług z zakresu branży budowlanej. W swoim ekwipunku posiadamy różne konieczne narzędzia oprócz tego koparki do robót ziemnych.
oferujemy usługi projektowania i wykonawstwa przyłączy wodociągowych, wodnych, gazowych i kanalizacyjnych. Na miejscach nieskanalizowanych budujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków. różne prace wykonujemy z koniecznymi przepisami i zgodnie z projektem. wszystkie kolizje dokładnie prowadzimy a w sytuacji przejścia pod drogami robimy przewierty lub przyciski. Nasze instalacje poddajemy próbie szczelności i odbiorom technicznym.
szeroko pojęta branżą HVAC to poza tym obszar naszych czynności. prowadzimy systemy rekuperacji, wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji we zróżnicowanego typu budowlach mieszkalnych, przemysłowych oraz usługowych. Posiadamy rekuperatory firmy Provent. W mieście Lublin jest już niemało budów wykonanych przez naszą firmę.
Nasze biuro projektowe posiada inżynierów sanitarnych posiadających różne uprawnienia sanitarne. Projekty sanitarne tworzymy z wszelkimi niezbędnymi uzgodnieniami do tego zgodnie z obowiązujących przepisów prawa budowlanego.
Nasi hydraulicy tworzą instalacje sanitarne, centralne ogrzewanie, co, grzewcze wodne i kanalizacyjne. Prowadzimy składanie systemów ogrzewania na każdy rodzaj medium. Jesteśmy w stanie tworzyć zbiorczo budowę z kręgu instalacji i sieci sanitarnych na budynkach domowych i użytkowych. Nasi instalatorzy to osoby z doświadczeniem i wiedzą specjalistyczną.

Szczegóły strony ekosan-instal.pl: