Baza firm

AGD Lipiecki. Miski plastikowe. Wiadra plastikowe

AGD Lipiecki ma bogatą i długą historię. Jesteśmy rodzinną firmą, która powstała w 1981 roku. Jesteśmy producentami AGD plastikowego o wysokiej jakości, a w tym artykułów gospodarstwa domowego. Od początku stawiamy na funkcjonalność, bogactwo formy, wzornictwa i kolorystyki tworzyw sztucznych, również na rozwiązania technologiczne, zautomatyzowaną produkcję. Jesteśmy znanym i cenionym w branży producentem, co pozwoliło nam zdobyć silną pozycję na rynku AGD i owocowało budowaniem trwałych, partnerskich relacji z Klientami.
Przekazuje swoje wartości rodzinie i pracownikom takie jak odpowiedzialność, pracowitość, uczciwość, profesjonalizm, elastyczne podejście do handlu, dbanie o konstruktywne relacje z Partnerami, wysoki standard Obsługi Klienta, terminowość, a co najważniejsze – szacunek zarówno do rzemiosła jak i innych osób.
Nasze główne grupy produktowe to:

1. Wiadra plastikowe
2. Miski plastikowe
3. AGD plastikowe
4. Pojemniki plastikowe
5. Kosze plastikowe
6. Chlebaki plastikowe
Prowadzimy sprzedaż hurtową AGD plastikowego. Od 2019 roku mamy także sklep on-line.

Miska okrągłe
W naszej ofercie znajduje się 7 rodzajów misek okrągłych. Możemy zaoferować także miski małe 8 i 9 litrowe oraz duże nawet 36 litrowe. Duże miski są wyposażone dodatkowo w wygodny uchwyt, a każda miska jest wykonana z bardzo wytrzymałego i lekko elastycznego polipropylenu, dzięki czemu jest bardzo trwała i odporna na upadki.

Miska owalne
Ten produkt jest dostępny w 3 rozmiarach 15, 20 i 30 litrów. Miski są wyposażone w wygodne uchwyty. Produkty są wykonane z polipropylenu i dostępne w 8 wersjach kolorystycznych.

Miski kwadratowe
Posiadamy także 2 miski kwadratowe 12 i 14 litrów. Miski są dostępne w 8 kolorach. Miska kwadratowa wykonana jest z polipropylenu, dzięki czemu jest odporna na upadki i ma długa żywotność.

Szczegóły strony https://agdlipiecki.pl: