Baza firm

Wkręty Spax sklep

Spaxcentrum to znany producent wkrętów do drewna. Obecnie wkręty SPAX znane są praktycznie we wszechstronnych zastosowaniach i słyną ze wszechstronności. Producent ma nadzwyczajnie bogate doświadczenie, bo istnieje w branży aż od 1823 roku. Wraz z przemianami w przemyśle drzewnym i żeliwnym SpaxCentrum ulepszało własne rozwiązania i produkty, wypracowując np. wkręty o profilu falistym. Od 50 lat Spax utrzymuje tytuł markowego towaru i jest członkiem Europejskiej Organizacji ds. Aprobat Technicznych. Wkręty kompanii są pożądane na całym świecie, co najwyraźniej świadczy o ich wytrzymałości i wiarygodności.
Wytwarzane są jedynie w Niemczech, poddają się pod skomplikowaną procedurę nadzorczą i finalnie dostają symbol towarowy Made in Germany. Kompania dobrowolnie poddaje na podwójną kontrolę jakości, by zachowywać zaufanie swoich interesantów i zapewniać najwyższy standard bezpieczeństwa, płynący z użytkowania wkrętów Spax. Niemałe doświadczenie umożliwia kompanii sukcesywnie poszerzać się o nowe gałęzie fabrykacji i zaspokajać personalne potrzeby konsumentów.
Artykuły dedykowane są dla każdego, zarówno dla zaawansowanych przedsiębiorstw, jak i domowych hobbystów, nawet bez przygotowania. Szczegółowe wyszukiwarki witryny internetowej pozwolą w paru kliknięciach wyszukać poszukiwany łącznik do drewna lub najbliższy sklep stacjonarny. W asortymencie Spax znajdziemy wkręty do posadzek drewnianych, tarasów, wkręty uniwersalne, stolarskie i dodatki do tarasów. Serwis internetowy ułatwia zakupy przy pomocy obszernego wykazu wyczerpująco |opisanych produktów. Możliwy jest także kontakt z profesjonalistami, którzy doradzą jak wybrać odpowiedni produkt w razie niepewności i odpowiedzą na wszystkie pytania. Klient ma uzupełniająco wsparcie w poszukiwaniu produktów dzięki udostępnianiu bloga SpaxFun, w którym postowane są tematyczne pomoce w temacie mocowań do drewna. W sklepie online spaxcentrum. pl dostępne są co jakiś czas zróżnicowane rabaty.

Szczegóły strony https://www.spaxcentrum.pl: