Baza firm

Kołki i mocowania Duopower Fisher

Sklep internetowy duopower. pl oferuje artykuły firmy Fisher. Fischer Deutschland to niemiecki międzypaństwowy przedsiębiorca wysokojakościowych systemów mocowań o niemieckiej rzetelności. Firma jest jedną z najbardziej popularnych, a jej produkty należą do najczęściej kupowanych zamocowań używanych w architektonice i majsterkowaniu. Obszar aktywności przedsiębiorstwa skupia nie tylko branżę montażowo-budowlaną, ale i motoryzacyjną a nawet zabawkową. Grupa Fisher buduje swoje doświadczenie i pozycję na zagranicznym rynku już prawie 100 lat, od powstania w roku 1948. Teraz współpracuje z siedmioma krajami, na których terenie mieszczą się hale przemysłowe - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i naturalnie Niemczech. Koncern Fisher może poszczycić się aktywnością w dziale rozwiązań technicznych. Ich artykuły rodzaju Duo są celnym rozwiązaniem w obszarze mechaniki.
Produkty Fisher odznaczają się szczególną wytrzymałością i uniwersalnością. Kołki i kotwy Duopower to techniczna nowość firmy Fisher. Artykuł z systemem Duopower składa się z dwóch komponentów - nylonu i polipropylenu - dzięki czemu optymalnie dopasowuje się do otworu i nie obraca się po obsadzeniu. Dzięki swojej budowie ma też dużo zastosowań, w zależności od podłoża. Kołki rozporowe Fisher są właściwe do montażu w płytach budowlanych czy betonie. Dodatkowym atutem jest szeroka gama artykułów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Sklepy stacjonarne, poza wydajnymi artykułami, oferują również profesjonalną usługę doradczą doświadczonych pracowników w wyszukaniu typów zaczepów. Sklep internetowy duopower. pl natomiast umożliwia swobodne i intuicyjne wyszukiwanie towaru spomiędzy uszeregowanych modeli. Fisher zamieszcza tam również opłacalne obniżki cenowe.

Szczegóły strony https://duopower.pl: