Baza firm

FIStech systemy mocowań

Posiadamy w swoim asortymencie pełną gamę najwyższej jakości systemów mocowań marki Fischer. Nadrzędnym celem FIStech centrum była zawsze obsługa klientów na światowym poziomie, w związku z tym produkty firmy Fischer oferowane są przez handlowców posiadających niezbędną wiedzą i długoletnie doświadczeniem w w systemach mocować. Nasi klienci otrzymują w oparciu o ich szczególne oczekiwania, dostosowaną na reprezentowane przez nich branże budowlane, propozycję handlową i asortymentową.
W naszej ofercie mamy mocowania chemiczne, kotwy stalowe i mocowania ramowe. Dodatkowo oferujemy mocowania uniwersalne, mocowania ociepleń, mocowania sanitarne. Nasi sprzedawcy pomogą Ci w wyborze odpowiednich produktów dla potrzeb Twojej firmy. Nie licząc systemów mocowań posiadamy też w sprzedaży produkty takie jak: piany PUR i kleje, systemy instalacyjne oraz wkręty
Produkowane są jedynie w Niemczech, poddają się pod skomplikowaną procedurę nadzorczą i ostatecznie dostają znak towarowy Made in Germany. Kompania dobrowolnie zgadza się na podwojoną weryfikację jakości, by zachowywać zaufanie swoich klientów i świadczyć najwyższy poziom bezpieczeństwa, wynikający z użytkowania produktów Spax. Niemałe znawstwo pozwala kompanii pomyślnie otwierać się na nowatorskie dziedziny przemysłu i zaspokajać indywidualne życzenia klientów.

Szczegóły strony https://www.fistechcentrum.pl: