Baza firm

Odszkodowania Opole - Kancelaria Lesta

Jak Kancelaria Lesta pomaga uzyskać odszkodowanie? Aby uzyskać odszkodowanie korzystając z naszych usług należy uzasadnić konieczność jego wypłacenia. Bardzo ważne w takiej sytuacji jest zbieranie dowodów potwierdzających zaistniałe zdarzenie.
Przydatnym dowodem są zdjęcia. Jeżeli mamy taką możliwość dobrze jest zrobić zdjęcia miejscu zdarzenia (nierówna, dziurawa lub zaśnieżony nawierzchnia, która doprowadziła do wypadku), a także zdjęcia obrażeń (rany na ciele, siniaki itp. ), możemy również zrobić zdjęcia uszkodzonemu mieniu (np. uszkodzone auto, rower, telefon). Warto również spróbować skontaktować się ze świadkami zdarzenia, jeżeli takowi byli.
W celu ustalenia wielkości odszkodowania niezbędne jest rzetelne zbieranie wszelkiej dokumentacji medycznej (np. paragony za leki, dokumenty ze szpitala), a także innych dokumentów świadczących o poniesionych kosztach. Niewystarczające dowody i niekompletna dokumentacja mogą wpłynąć na obniżenie odszkodowania, a także narazić poszkodowanego na dodatkowe koszty, dlatego warto zwrócić się z pomocą do profesjonalnej kancelarii odszkodowawczej. Zapraszamy do kontaktu:
Lesta Expert Sp. z o. o.
ul. Cieszyńska 7
45 - 316 Opole
tel. +48 506 163 042
[email protected]

Szczegóły strony https://kancelarialesta.pl: