• Miniatura Katalogi stron Allf Katalogi stron Allf Katalogi stron www. allf. pl niewątpliwie będą pomocne dla osób, które zajmują się promocją witryn internetowych. Katalogi witryn i katalogi firmowe pokazują dane o stronach i firmach oraz świadczonych usługach przez firmy. Przypisuje je na różne kategorie, żeby odbiorcom wygodniej było znaleźć szukane witryny.
 • Miniatura Firmy Katalog firm Firmy Katalog firm Katalog firm. Najpopularniejsza forma promocji to reklama. Polecamy Bazę firmową, dzięki, której wypromować można przedsiębiorstwo w solidny sposób. Efekt, podniesienie stopnia odwiedzin Internautów na wizytówce firmy a także wpływanie na liczbę sprzedawanych towarów oraz usług. Indeks firmowy to również spis przedsiębiorstw z danymi (witryna internetowa, zdjęcie, logo, opisy i mapka dojazdowa).
 • Miniatura Katalog stron Allie.pl Katalog stron Allie.pl Indeks stron Allie dostarczs dane o stronach i firmach oraz świadczonych usługach. Przypisuje je na różne kategorie, żeby odbiorcom wygodniej było znaleźć szukane witryny. Profesjonalna baza witryn internetowych allie. pl to dobra propozycja dla właścicieli przedsiębiorstw internetowych, którzy chcą zdobyć popularność w sieci. Z katalogiem profesjonalnie zbudujesz witrynę www i umieścisz na jej stronach ciekawą tematykę by zdobyć popularność wśród dużej grupy Internautów.
 • Miniatura Katalog firm Katalog firm Przyjmujemy rozwijane portale. Dodający mają możliwość administracji swoich, dodanych witryn. Katalog firm został napisany w oparciu o nowatorskie projekty. Autorski skrypt będzie starannie modernizowany. Prezentowany spis firmowy jest funkcjonalny dla Internautów, jak również osób zajmujących się marketingiem. Jakość katalogu firmowego gwarantuje autorski skrypt i szablon strony.

Medycyna Podkategoria: Medycyna

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Katalog firm »

  Przyjmujemy rozwijane portale. Dodający mają możliwość administracji swoich, dodanych witryn. Katalog firm został napisany w oparciu o nowatorskie projekty. Autorski skrypt będzie starannie modernizowany. Prezentowany spis firmowy jest funkcjonalny dla Internautów, jak również osób zajmujących się marketingiem. Jakość katalogu firmowego gwarantuje autorski skrypt i szablon strony.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firmy Katalog firm »

  Katalog firm. Najpopularniejsza forma promocji to reklama. Polecamy Bazę firmową, dzięki, której wypromować można przedsiębiorstwo w solidny sposób. Efekt, podniesienie stopnia odwiedzin Internautów na wizytówce firmy a także wpływanie na liczbę sprzedawanych towarów oraz usług. Indeks firmowy to również spis przedsiębiorstw z danymi (witryna internetowa, zdjęcie, logo, opisy i mapka dojazdowa).

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Diament dla kobiet- moda uroda »

  Portal dla kobiet Diament, takich jak Ty. Tematy kobiety, urody i zdrowie jest i zawsze będzie ważnym elementem życia. Pragniemy, aby znalazły się w katalogu Diament ciekawostki dla kobiet i o kobietach, stworzone przez kobiety i związane z kobietami. Z katalogiem zrealizujesz swoje marzenia, dowiesz się jak polepszyć jakość swojego życia oraz jak osiągnąć sukces. Pokażemy, iż warto realizować swoje pasje.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron Allie.pl »

  Indeks stron Allie dostarczs dane o stronach i firmach oraz świadczonych usługach. Przypisuje je na różne kategorie, żeby odbiorcom wygodniej było znaleźć szukane witryny. Profesjonalna baza witryn internetowych allie. pl to dobra propozycja dla właścicieli przedsiębiorstw internetowych, którzy chcą zdobyć popularność w sieci. Z katalogiem profesjonalnie zbudujesz witrynę www i umieścisz na jej stronach ciekawą tematykę by zdobyć popularność wśród dużej grupy Internautów.

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalogi stron Allf »

  Katalogi stron www. allf. pl niewątpliwie będą pomocne dla osób, które zajmują się promocją witryn internetowych. Katalogi witryn i katalogi firmowe pokazują dane o stronach i firmach oraz świadczonych usługach przez firmy. Przypisuje je na różne kategorie, żeby odbiorcom wygodniej było znaleźć szukane witryny.

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • All8 katalogi »

  Wykaz witryn internetowych All8. pl, który wedle pierwszego wrażenia, nie wyróżnia się z pozostałych tego typu katalogów. Bo i dlaczego ma się odróżniać? Nietuzinkowa grafika jaką posiada nasza baza jest już kanonem w uruchamianych spisach www. Gruntowne moderowanie to także niezbędny warunek do tego żeby baza stron miała jakieś wartości w Internecie.

  Data dodania: 15 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Baza firm Katalog-firmy.biz »

  Darmowy, moderowany spis firmowy powinien charakteryzować się miłym dla oka projektem miłą grafiką, dobrym linkowaniem zewnętrznym i wewnętrznym oraz sprawną pracą administratora. Te cechy dojrzysz w naszym katalogu firmowym Katalog-firmy. biz, dodatkowymi plusami nietuzinkowego katalogu stron www jest domena z historia.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Falco-jc.pl baza stron »

  Promowanie strony jest jednym z najskuteczniejszych punktów jakie należy wziąć pod lupę prowadząc reklamę swojej witryny www. Darmowy, moderowany spis stron Falco-jc. pl powinien charakteryzować się miłym dla oka projektem, grafiką, dobrym linkowaniem zewnętrznym i wewnętrznym oraz sprawną pracą administratora. W naszej bazie stron Falco są wartościowe i atrakcyjne informacje o stronach www z cennymi informacjami.

  Data dodania: 14 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spis firm Info-firm.net »

  Zadaniem moderowanego i darmowego katalogu Info-firm. net jest gromadzenie danych. Baza firmowa ma za zadanie zebrać wszystkie firmy, które są w danej dziedzinie tematycznej. Spis firmowy niewątpliwie będzie pomocny dla osób, które zajmują się promocją witryn internetowych. Jeżeli chcesz zgłosić firmę, polecamy.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep medyczny - sprzęt Farmedica »

  Farmedica od dwudziestu lat dostarcza wysokiej klasy sprzęt medyczny dla domów opieki oraz dodatkowo lekarskich gabinetów. Katalog produktów naszego sklepu medycznego to zarówno zaawansowane rozwiązania dla ośrodków jak również rozwiązania ułatwiające indywidualną rehabilitację. W naszym sklepie znaleźć można w praktyce wszystko. Począwszy od łóżka rehabilitacyjnego i wózka inwalidzkiego poprzez chodziki, wkładki do butów, piłkę rehabilitacyjną, ciśnieniomierze po drobny sprzęt i artykuły takie jak pieluchomajtki lub cewniki.
  Nasz sklep medyczny posiada kompleksowy dział z produktami ortopedycznymi - zarówno tymi, które  pomagają w czasie choroby jak i ze sprzętem do rehabilitacji. W szczególności polecamy piłki rehabilitacyjne z abs. To nowoczesne rozwiązanie, które daje możliwość znacząco zmniejszyć ryzyko wypadku w czasie ćwiczeń i ułatwia dość szybkie odzyskanie formy. Placówkom medycznym polecamy zakup łózek rehabilitacyjnych - ten typ artykułów można kupić w naszym sklepie w wyjątkowo korzystnej cenie. Łóżko rehabilitacyjne w ogromnym stopniu zwiększa jakość życia chorego i daje możliwość uniknąć problemów po zakończeniu rehabilitacji.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka medyczna »

  Opieka medyczna to branża gabinetów lekarskich, dostarczająca pomoc wielu doświadczonym punktom lekarskim, z jakimi zatwierdzono kontrakt, a jest takich bardzo wiele. Pozwala to na dotarcie do doświadczonej porady medycznej, kontrole w domu, zakup pomocy lekarskich, jak np. aparaty korygujące wady zgryzu albo protezy stomatologiczne. Co więcej oferujemy takie diagnozowanie, jak np. rezonans magnetyczny albo zabiegi chirurgiczne.
  Mamy opiekę w wielu punktach w Polsce, jak na przykład w Krakowie czy Brodnicy oraz wielu innych.
  Nie zwlekaj, zobacz co poznasz pod tytułem opieka medyczna dla pracowników.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wkładki do butów »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą sprzętu pomocniczo-rehabilitacyjnego sklepu medycznego Spondylus. Sprzęt można kupić, niemniej jednak też wypożyczyć. W ofercie znalazły się wózki inwalidzkie, kule i laski, podnośniki transportowe, poręcze i kilka kilka innych. Ceny nie są wygórowane, a sprzęt można wypróbować na miejscu, przy pomocy doświadczonych fizjoterapeutów. Spondylus wychodzi vis a vis oczekiwaniom własnych klientów, z tego powodu uwzględnia każdą sugestię oraz podpowiedź ze strony kupujących. Zapraszamy także do korzystania ze sklepu internetowego Spondylus! Wkładki do butów, fizjoterapia Szczecin, wkładki ortopedyczne.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komórki Macierzyste. »

  Jeżeli poszukują państwo najświeższych informacji o rzadkich chorobach zapraszamy do zapoznania się z domeną miopatia. pl. Strona ta dotyczy ultra-rzadkiej choroby- encefalomiopatii mitochondrialnej. Jak w każdej zdrowotnej przypadłości tak i w przypadku tego schorzenia warto zapoznać się z jak największą liczbą wiadomości na jej temat. Na stronie znajdą państwo generalne dane związane z budową mitochondrium i specyfiką jego działania. Odnajdą państwo również charakterystykę chorób o podłożu genetycznym oraz szczegółowy opis przypadku twórcy strony- poszczególne objawy, wyniki testów, stosowane wobec niego procedury terapeutyczne. Można odszukać obszerną notatkę na temat firmy Edison Pharma. Firma ta ma swoją siedzibę w Ameryce Północnej oraz Holandii. Jej celem jest rozwinięcie leczenia farmakologicznego schorzeń powiązanych z metabolizowaniem energii. Na ten moment wymyślana jest substancja o nazwie Epi-743, skierowana do osób chorujących na choroby powiązane ze zjawiskiem redoks, czyli przewodnictwem elektronów. Substancja w początkowej fazie testów pozyskała pozytywne wyniki w kwestii skuteczności. Może okazać się nie tylko substancją hamującą rozwój choroby, ale nawet cofnąć jej przebieg- co do tej pory uznawane było za niemożliwe. Wiadomo, że dziedzina terapii chorób mitochondrialnych znajduje się na początku swojej drogi i należy mieć nadzieję na jej znaczny postęp. Jednak dla osób obecnie doświadczających efektów choroby informacja o początku upowszechniania owej substancji stała się realną okazją na uzyskanie do niej dostępu. Z informacji posiadanych na ten moment wynika, że działania te obejmą na razie tylko USA i Japonię, ale i tak jest to zdecydowany krok w kierunku udzielenia odpowiedniej i niezbędnej pomocy chorym. Na stronie miopatia. pl znajdą państwo także pomocne linki i ciekawostki, między innymi na temat zagranicznych centrów medycznych, z którymi można nawiązać kontakt, w celu pozyskania wytycznych w naszym kraju niedostępnych.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja sportowa »

  Fizjo-Med Indywidualne Centrum Fizjoterapii to placówka rehabilitacji fizjoterapia funkcjonalnej prowadzona od 2003 roku poprzez magistra Filipa Piętę. Zajmujemy się leczeniem rehabilitacja pacjentów po urazach, rehabilitacja sportowa zabiegach operacyjnych,, a ponadto dolegliwości wynikających z trybu życia. Pomagamy rehabilitacja po rekonstrukcji więzadeł wracać do formy pacjentom uprawiającym sport zarówno zawodowo jak również amatorsko. Dużą dobry rehabilitant grupą pacjentów są też mężczyźni i kobiety posiadające wady postawy dobra rehabilitacja zarówno wrodzone jak i te wynikające z rwa kulszowa rehabilitacja siedzącego trybu życia. Zabiegi wykonywane skuteczna rehabilitacja kręgosłupa w naszym Centrum przeprowadzane są według wielu metod terapeutycznych takich jak: Terapia manualna, PNF, osteopatia Cyriax, McKenzie, Chiropraktyka i Osteopatia. Dodatkową działalnością są szkolenia profilaktyczne: rehabilitacja małopolska bólów kręgosłupa i dietetyki. Podstawową zasadą jest bóle kręgosłupa praca z pacjentem w celu poprawienia rehabilitacja kręgosłupa uszkodzonych zadań by rehabilitacja pooperacyjna zapewnić jak najszybszy powrót do sprawności. Fizjomed leczenie dyskopatii to przede wszystkim zgrana ekipa medyczna profesjonalistów, rehabilitacja pourazowa mogących poprowadzić rehabilitacja kolana pacjenta do bardzo dobrego stanu zdrowia. Profilaktyka lekarska w trudnych przypadkach oraz dodatkowo prowadzenie treningów personalnych zapewnia wysokie wyniki wydolnościowe wpływające na poprawne działania serca i krążenia a co za tym idzie także pracy kręgosłupa.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak zwalczyć problemy z psychiką? »

  Masz zaburzenia psychiczne? Męczą Cię problemy z samym sobą? Psycholog to osoba, za sprawą którego uda Ci się raz na zawsze rozwiązać problemy z własną osobowością. Specjalistyczna porada, szczera rozmowa, możliwość zrzucenia z siebie ciężaru, dzięki temu na pewno Ci się polepszy. Nie należy skrywać w sobie nadmiaru odczuć, nazbieranych problemów. Mogą one spowodować mnóstwo szkodliwych skutków, schorzeń i zaburzeń, z których ciężko będzie się w przyszłości wyleczyć. Dlatego warto korzystać z pomocy psychologów, w tym celu właśnie są, by pomagać osobom, które samodzielnie już nie są w stanie sobie poradzić ze swoimi zmartwieniami.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dieta w ciąży, dieta odchudzająca po ciąży »

  Poradnia dietetyczna online to miejsce gdzie zamówisz zdrową dietę opracowaną indywidualnie dla każdej klientki przez doświadczonego dietetyka bez wychodzenia z domu.
  Ułożę indywidualną dietę dla Ciebie, dostosowaną do Twoich upodobań kulinarnych. Opracuje specjalny zestaw ćwiczeń, który jest bardzo istotny w procesie odchudzania. Razem zmienimy Twoje nawyki żywieniowe, będę Cię dopingować i wspierać, pomagać w trudnych chwilach. Twoja dieta będzie przede wszystkim zdrowa, łatwa i przyjemna. Odchudzanie zaczyna się w głowie, pomogę Ci myśleć pozytywnie będę Twoim dietetykiem i trenerem. Panią które w szczególnym okresie ciąży pragną zdrowo i prawidłowo się odżywiać polecam zdrowa dieta w ciąży.
  Dla mam przygotowałam dwa programy dietetyczne dieta po ciąży, dieta odchudzająca po ciąży oraz dodatkowo dieta karmiącej piersią. Przyszłym mamom polecam  dietę płodności - dla kobiet starających się o dziecko, a dodatkowo dieta w ciąży dla Pań które chcą zmienić w ciąży swoje nawyki żywieniowe na zdrowe by zagwarantować zdrowy rozwój swojemu maleństwu i prawidłowo przybrać na wadze. Układam także inne diety indywidualne na zamówienie.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.protetykgdansk.pl »

  Piękny uśmiech klientów to nasz priorytet. Protetyk Gdańsk to gabinet z wieloletnimi tradycjami, który pomaga zrealizować najśmielsze marzenia w dziedzinie odzyskania blasku uzębienia oraz powtórnego uzyskania dużej pewności siebie. Obfite doświadczenie tudzież fachowy sprzęt umożliwiają nam prędkie realizacje protez zębowych a także sprawne projektowanie i bezbolesne instalowanie aparatów ortodontycznych. W naszej aktualnej ofercie możecie Państwo znaleźć najnowocześniejsze, jednakże przetestowane produkty, jakie z pewnością wspomogą w odzyskaniu właściwego samopoczucia i umożliwią przyjmowanie posiłków w jakiejkolwiek formie. Nasi pacjenci cieszą się z najwyższej jakości proponowanych przez nas usług oraz szybkich terminów w realizacji protez zębowych, dzięki czemu ich powrót do pełnej sprawności jest błyskawiczny. Proponowane przez nas aparaty ortodontyczne to najwyższej jakości materiały, które mogą być całkowicie niezauważalne dla innych ludzi dzięki wykorzystaniu najnowszych możliwości technologicznych i materiałowych, na jakie pozwala sobie nowoczesna ortodoncja.

  W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo dodatkowo ochraniacz na zeby czy nawet aparaty przeciw chrapaniu. Ich użycie staje się z każdym rokiem coraz bardziej popularne, a nasi odbiorcy cieszą się bezpieczeństwem i spokojnym snem. Połączenie naszego wykształcenia, profesjonalizmu i doświadczenia to nasza najlepsza wizytówka, a cechy te umożliwiają nam także cyfrowe projektowanie uśmiechu. Protetyk Gdańsk zaprasza do wykorzystania jednej z najlepszych i najbardziej korzystnych ofert na rodzimym rynku.

  Data dodania: 05 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Alfa Lek »

  Testy kontaktowe robi się żeby rozpoznać oddziaływanie takich alergenów jak związki chemiczne, kosmetyki, nikiel, chrom czy kobalt. dermatolog. Testy dermatologiczne pozwalają wykryć alergen, na który pacjent jest uczulony. Alergeny podrażniają skórę, powodują katar, a oprócz tego kaszel. Testy dermatologiczne dzieli się na testy punktowe, a oprócz tego kontaktowe. Testy punktowe wykonywane są w celu diagnostyki alergenów sezonowych takich jak pyłki drzew, traw i chwastów, które mogą uzyskać się do organizmu drogą wziewną, a ponadto całorocznych alergenów, składających się z roztoczy, pleśni, sierści zwierząt oraz dodatkowo spożywanych pokarmów.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Borelioza. »

  Lalima Diamond Med w Krakowie to nowoczesny ośrodek leczenia naturalnego. Test EAV to pewna, szybka i precyzyjna metoda wykorzystywana między innymi we Francji i Niemczech. Uzyskujemy dużą skuteczność w rozpoznawaniu przyczyn większości chorób, oraz dolegliwości cywilizacyjnych. Stosowana przez nas bezinwazyjna wielokierunkowa naturoterapia holograficzna przywraca pełnię zdrowia i energię naszym pacjentom. Nasze diagnozy nie są diagnonozami według konwencjonalnej medycyny akademickiej, gdyż posługujemy się w większości pojęciami medycyny chińskiej takimi jak obiegi energetyczne i meridiany. Staramy się zapobiegać chorobom zanim się one pojawią, gdyż widzimy znacznie wcześniej ich potencjalne przyczyny.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odjazdowa przedsiębiorstwo »

  Jeżeli już prowadzicie poszukiwania lekarza profesjonalisty z Warszawy lub okolicznych terenów zapraszamy do ośrodka zdrowia fachowej która występuje z ofertą właśnie ortopedę specjalistę czyli ortopeda Warszawa. Mają wykwalifikowanych lekarzy i odpowiedni sprzęt. Zapraszam na moich stronę www po elementy reklamy lekarza z Warszawy.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Badania USG »

  Gdzie można wykonać badanie USG Poznań? Stolica wielkopolski jest jednym z wielu miast proponujących szansę wykonania owej usługi diagnostycznej. Badania USG Poznań cieszą się rozległą popularnością, dopuszczają ponieważ zdobyć obraz opisujący odcinek danej części ciała albo organu wewnętrznego. W metropolii Wielkopolski pracownie ultrasonograficzne wspomagają leczenie przypadłości narządu ruchu, tarczycy, jamy brzusznej albo szyi. Coraz bardziej chodliwe stają się także badania USG wykonywane strategią Dopplera, służące do badania naczyń krwionośnych.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: